Slide 1 of 2
  • Picture
  • Image placeholder

LancômeRénergieZestaw do pielęgnacji twarzy

Brak w magazynie
Szczegóły produktu

Napnij kontury swojej twarzy za pomocą kosmetyków Rénergie

Zestaw kosmetyków Rénergie Classic: Wypróbuj działanie restrukturyzujących składników proteinowych (aktyny, keratyny, tubuliny), które wzmacniają włókna komórkowe w skórze. Dla podwójnego działania przeciwko zmarszczkom i utracie gęstości.

Pielęgnacja na noc Rénergie Multi-Lift: Kosmetyk pielęgnacyjny Rénergie Multi Lift został wzbogacony o unikalny kompleks Multi Tension, którego formułę opracowano specjalnie po to, aby przenikała do skóry warstwa po warstwie i tam indywidualnie uskuteczniała swoje działanie.

Rénergie Multi-Lift Yeux: Do okolic oczu, które po zastosowaniu natychmiast stają się jędrniejsze i gładsze. Zmniejsza wyraźnie zmarszczki, worki i cienie pod oczami. Dodaj blasku konturowi oczu!

Serum Advanced Génifique: Pobudź swoją skórę i przywróć jej młodzieńczy wygląd za pomocą koncentratu aktywującego młodość marki Lancôme.


  • Rodzaj skóry: Cera normalna, Cera dojrzała
  • Efekty: Wypełniający, Wygładzający, Nawilżający
Użytkowanie

Rénergie Classic: Po nałożeniu Advanced Génifique Serum, nałóż preparat rano i wieczorem na twarz.

Pielęgnacja na noc Rénergie Multi-Lift: Codziennie wieczorem nakładać na twarz i szyję po oczyszczeniu.

Rénergie Multi-Lift Yeux: Nanieść rano i wieczorem wokół oczu i delikatnie wmasować.

Serum Advanced Génifique: Rozpocznij swój rytuał piękna od zastosowania rewitalizującego koncentratu. Nałóż równomiernie na twarz i szyję i delikatnie wmasowuj preparat opuszkami palców.

Wysyłka i dostawa