-25%
Picture
-25%
Image placeholder
Image placeholder

LancômeRénergie Multi-Lift Crème RicheKrem na dzień

Brak w magazynie

Zwykle Dostawa:

wt., 10.08.2021

Szczegóły produktu

Zainspirowany biologią przestrzeni kosmicznej i odkryciami w dziedzinie przyspieszonego starzenia Lancôme oferuje ulepszoną formułę Rénergie Mulit-Lift, tworząc nową definicję linii kosmetyków do pielęgnacji twarzy dla uzyskania widocznych rezultatów: kontury twarzy wydają się jak nowe, skóra jest jędrna, zmarszczki wydają się gładsze, a okolice podbródka jędrne.

Wyjątkowy Redefining Lifting Creambogata konsystencja, która intensywnie pielęgnuje skórę i zapewnia jej natychmiastowy komfort. Przebadano dermatologiczne. 

Dotyczy: 
- przeciwdziałanie starzeniu, utrata elastyczności, zmarszczki i linie mimiczne

Zalety: 
- kontury twarzy wydają się być jak nowe - skóra jest jędrna, jakby uniesiona - zmarszczki są zredukowane - okolice podbródka wydają się być bardziej napięte


  • Rodzaj skóry: Cera normalna, Cera dojrzała
  • Efekty: Wygładzający, Odprężający, Regenerujący
Użytkowanie
Biologia kosmiczna i badania dotyczące szybciej przebiegających procesów starzenia stały się dla Lancôme inspiracją do stworzenia udoskonalonej linii pielęgnacji twarzy Rénergie Multi-Lift, dającej widoczne efekty: kontur twarzy jest podkreślony, skóra ujędrniona jak po liftingu, zmarszczki mniej widoczne, a skóra na podbródku bardziej napięta. Krem o bogatym składzie: Bogata tekstura, która intensywnie odżywia skórę i natychmiast zapewnia jej właściwy komfort. Produkt przebadany dermatologicznie.
Wysyłka i dostawa