Picture
Picture
Picture

Lancôme Rénergie Multi-Lift Crème Riche Krem na dzień

W magazynie
darmowa dostawa od

Zwykle Dostawa:

czw., 18.08.2022 - pon., 22.08.2022

Szczegóły produktu
  • Rodzaj skóry: Cera normalna, Cera dojrzała
  • Efekty: Wygładzający, Odprężający, Regenerujący

Zainspirowany biologią przestrzeni kosmicznej i odkryciami w dziedzinie przyspieszonego starzenia Lancôme oferuje ulepszoną formułę Rénergie Mulit-Lift, tworząc nową definicję linii kosmetyków do pielęgnacji twarzy dla uzyskania widocznych rezultatów: kontury twarzy wydają się jak nowe, skóra jest jędrna, zmarszczki wydają się gładsze, a okolice podbródka jędrne.

Wyjątkowy Redefining Lifting Creambogata konsystencja, która intensywnie pielęgnuje skórę i zapewnia jej natychmiastowy komfort. Przebadano dermatologiczne.

Dotyczy:
- przeciwdziałanie starzeniu, utrata elastyczności, zmarszczki i linie mimiczne

Zalety:
- kontury twarzy wydają się być jak nowe - skóra jest jędrna, jakby uniesiona - zmarszczki są zredukowane - okolice podbródka wydają się być bardziej napięte

Kryteria Conscious
Użytkowanie
Biologia kosmiczna i badania dotyczące szybciej przebiegających procesów starzenia stały się dla Lancôme inspiracją do stworzenia udoskonalonej linii pielęgnacji twarzy Rénergie Multi-Lift, dającej widoczne efekty: kontur twarzy jest podkreślony, skóra ujędrniona jak po liftingu, zmarszczki mniej widoczne, a skóra na podbródku bardziej napięta. Krem o bogatym składzie: Bogata tekstura, która intensywnie odżywia skórę i natychmiast zapewnia jej właściwy komfort. Produkt przebadany dermatologicznie.
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać