Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Lancaster 365 Skin Repair Krem do twarzy 50 ml 3614221330012 base-shot_pl
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

Lancaster 365 Skin Repair SPF15 Krem do twarzy

W magazynie
Darmowa wysyłka

Zwykle Dostawa:

między 8 czerwca a 12 czerwca

Szczegóły produktu
  • Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje cery
  • Efekty: Ochrona przed promieniowaniem UV, Pielęgnacyjny
  • UV-Schutz: SPF 15
365 SKIN REPAIR, regenerujący krem na dzień z filtrem SPF15. Skutecznie przeciwdziała przyczynom starzenia się skóry o podłożu biologicznym i spowodowanym działaniem czynników środowiskowych, zapewnia pełną ochronę marki Lancaster na każdy dzień: • Starzenie skóry o podłożu biologicznym: Aktywuje naturalną zdolność skóry do regeneracji i uzyskania młodszego wyglądu. • Starzenie się skóry spowodowane działaniem czynników środowiskowych: Wspomaga naprawdę i funkcję ochrony przed wieloma uszkodzeniami związanymi ze stresem. • Pełna ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB, światłem słonecznym, promieniowaniem ultrafioletowym i czynnikami środowiskowymi. Dla młodzieńczego wygląd 365 dni w roku.
Kryteria Conscious
Użytkowanie
Nakładaj ten odżywczy krem rano i wieczorem na twarz i szyję. Chcąc zoptymalizować jego działanie, zastosuj wcześniej 365 SKIN REPAIR Youth Renewal Serum.
Składniki
Technologia Full Light, opatentowany liposom, kompleks RPF, ekstrakty z miechunki, Epigenetic-Complex, specjalne przeciwutleniacze zapobiegające uszkodzeniom spowodowanym zanieczyszczeniem środowiska
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać