Slide 1 of 1
  • Picture

L'Oréal Men ExpertBlack Mineral 48HDezodorant w kulce

Brak w magazynie

Zwykle Dostawa:

pt., 21.05.2021

Szczegóły produktu
Dezodorant w kulce Black Mineral 48H od L’Oréal Men Expert zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Nie zawiera soli aluminium i alkoholu. Innowacyjna formuła zapobiegająca nieprzyjemnej woni, wzbogacona naturalną czarną glinką brazylijską i tlenkiem magnezu, zwalcza nieprzyjemne zapachy ciała do 48 godzin, jednocześnie regulując nawilżenie całego ciała. W skład czarnej glinki zawartej w dezodorancie w kulce wchodzą minerały znane z właściwości absorpcyjnych, które w połączeniu z tlenkiem magnezu skutecznie chronią przed zapachem potu. Przebadany dermatologicznie, skutecznie przeciwdziała silnemu poceniu się i nieprzyjemnej woni ciała, przyciąga trwałym, drzewnym zapachem.

  • Efekty: Efekt orzeźwienia
  • Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje cery
Użytkowanie
Dezodorant w kulce stosuj na czystą i suchą skórę. Nanieś dezodorant pod pachami, kilkakrotnie przesuwając nim po skórze. Pozostaw na chwilę do wyschnięcia.
Składniki
882429 04 - Ingredients: Aqua / Water, Propylene Glycol, Parfum / Fragrance, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Silica Silylate, Capryloyl Salicylic Acid, Dehydroxanthan Gum, Kaolin (F.I.L. C227891/1).
Wysyłka i dostawa