Picture
Image placeholder

Kneipp Gewichts-Reduktion Kapseln Suplementy diety

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

Zwykle Dostawa:

czw., 28.10.2021

Szczegóły produktu

Apetyt i łakomstwo często utrudniają osiągnięcie i utrzymanie właściwej wagi ciała. Dlatego oprócz zdrowej, zrównoważonej i niskokalorycznej diety i intensywnego ruchu ważne jest unikanie uczucia głodu i stymulowanie uczucia nasycenia. Naturalny ekstrakt roślinny z korzenia dziwidła ma zdolność do szczególnie silnego pęcznienia i tym samym daje większe uczucie nasycenia. Zaleca się stosowanie produktu Kneipp® Gewichts-Reduktion przed głównymi posiłkami, ponieważ dzięki temu wystarczy niewielka porcja, aby się najeść. Glukomannan, niskokaloryczny produkt spożywczy, który ułatwia utratę zbędnych kilogramów. W ten sposób Kneipp® Gewichts-Reduktion zmniejsza uczucie głodu, pomaga zaoszczędzić kalorie i wspomaga zdrowe chudnięcie w ramach diety niskokalorycznej.

Wskazówka/ostrzeżenie: Aby produkt mógł działać we właściwy sposób, konieczne jest dzienne spożywanie 3 g glukomannanu w trzech porcjach po 1 g z 1–2 szklankami wody. W przypadku problemów z połykaniem lub niewystarczającej ilością wody istnieje ryzyko uduszenia. Przyjmuj z dużą ilością wody, tak aby glukomannan dotarł do żołądka. Nie rozgryzać ani nie żuć kapsułki. Nie przekraczaj zalecanej dawki dziennej. Suplementy diety nie mogą zastąpić zrównoważonej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowuj w chłodnym i suchym miejscu. Suplementy diety z glukomannanem i L-karnityną.
Zawartość: 40 drażetek po 18,7 g

Użytkowanie

Zażywaj 3 x dziennie 3 kapsułki przed posiłkami z 1–2 szklankami wody.

Składniki

Glukomannan konjac (zawiera SIARCZYNY), żelatyna, wypełniacz: celuloza mikrokrystaliczna, L-karnityna, substancje zakwaszające: kwas winowy; barwnik: dwutlenek tytanu; środek przeciwzbrylający: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

Wysyłka i dostawa