Picture
Image placeholder

KneippBadekristalle TiefenentspannungSól do kąpieli

Brak w magazynie

Zwykle Dostawa:

pt., 25.06.2021

Szczegóły produktu

Kryształki do kąpieli Kneipp Tiefenentspannung z naturalnym olejkiem paczuli i cennym wyciągiem z drzewa sandałowego wprowadzą Cię w stan głębokiego relaksu i pozwolą odpocząć Twojemu umysłowi. Wysoka zawartość naturalnie czystej termicznej soli solankowej jest pozyskiwana z czystej naturalnej solanki w jedynej zachowanej w Europie panwiowej warzelni w Saline Luisenhall, która jest stale wzbogacana na głębokości 460 metrów ze złóż soli pochodzących z morza pierwotnego sprzed 250 milionów lat. Naturalnie czysta solanka nie zawiera chemicznych dodatków i jest wolna od wpływów środowiska.


  • Efekty: Odprężający, Kojący, O dobroczynnym działaniu
Użytkowanie

Napełnić 3/4 pokrywy kryształkami do kąpieli i dodać je do wanny z wodą o temperaturze około 36–38°C. Optymalny czas kąpieli wynosi 15–20 minut. Wystarcza na ok. 9-11 kąpieli. Produkt kosmetyczny. Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z delikatnymi przedmiotami.

Składniki
Sodium Chloride, Pterocarpus Soyauxii Wood Extract, Styrax Tonkinensis Resin Extract, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Limonene, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Linalool, Parfum (Fragrance), Polysorbate 20, Glycerin, Glycine Soja (Soybean) Oil, Aqua (Water), Tocopherol, CI 28440, CI 42051, Benzoic Acid.
Wysyłka i dostawa