Picture
Picture

Kneipp Badekristalle Entspannung-Pur Sól do kąpieli

W magazynie
darmowa dostawa od

Zwykle Dostawa:

śr., 1.06.2022 - sob., 4.06.2022

Szczegóły produktu
  • Efekty: Odprężający, Kojący, O dobroczynnym działaniu

Kryształki do kąpieli Kneipp Entspannung Pur zawierają cenny olejek eteryczny z indyjskiej melisy i ekstrakt z melisy cytrynowej. Zapewniają odprężające doznanie podczas kąpieli o dobroczynnym działaniu. Wysoka zawartość naturalnie czystej termicznej soli solankowej jest pozyskiwana z czystej naturalnej solanki w jedynej zachowanej w Europie panwiowej warzelni w Saline Luisenhall, która jest stale wzbogacana na głębokości 460 metrów ze złóż soli pochodzących z morza pierwotnego sprzed 250 milionów lat. Naturalnie czysta solanka nie zawiera chemicznych dodatków i jest wolna od wpływów środowiska.

Kryteria Conscious
Użytkowanie

Napełnić 3/4 pokrywy kryształkami do kąpieli i dodać je do wanny z wodą o temperaturze około 36–38°C. Optymalny czas kąpieli wynosi 15–20 minut. Wystarcza na ok. 9-11 kąpieli. Produkt kosmetyczny. Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z delikatnymi przedmiotami.

Składniki
Sodium Chloride, Sodium Carbonate, Sodium Methyl Oleoyl Taurate, Cymbopogon Nardus (Citronella) Oil, Melissa Officinalis Leaf Extract, Geraniol, Citronellol, Limonene, Linalool, Eugenol, Citral, Polysorbate 20, Caprylic/Capric Triglyceride, CI 73015.
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać