Picture

Kneipp Alles wird gut Vanille, Macadamia & Honigextrakt Sól do kąpieli

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

Zwykle Dostawa:

pt., 29.10.2021

Szczegóły produktu
Znowu nic się nie udaje? Kryształki kąpielowe Kneipp®. Wszystko będzie dobrze – dzięki wysokiej jakości ekstraktom z wanilii i miodu. Słodki zapach zachęca i rozprowadza atmosferę przyjemności, która poprawia nastrój każdego nieudanego dnia. Pielęgnujący olejek makadamia rozpieszcza skórę. Kryształki do kąpieli Kneipp® zawierają dużo naturalnej soli z solanek termalnych. Jest ona uzyskiwana w jedynej istniejącej do dziś Europie warzelni kadziowej, Saline Luisenhall, z czystej naturalnej solanki, która stale gromadzi się na głębokości 460 metrów, ze złóż soli ze starego morza sprzed 250 milionów lat. Naturalnie czysta solanka nie zawiera dodatków chemicznych ani zanieczyszczeń środowiskowych.

  • Rodzaj skóry: Cera normalna, Cera sucha
  • Efekty: Nawilżający, Pielęgnacyjny, Regenerujący
Użytkowanie
Dodaj kryształki do kąpieli do ciepłej wody o temperaturze ok. 36–38°C i doprowadź do ich całkowitego rozpuszczenia. Optymalną przyjemność zapewni kąpiel o długości 15–20 min. Nie wolno dopuścić do kontaktu kryształków do kąpieli z delikatnymi przedmiotami. Nie połykać, przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Składniki
Sodium Chloride, Parfum (Fragrance), Vanilla Planifolia (Vanilla) Fruit Extract, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Honey Extract, Juniperus Mexicana Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Coumarin, Polysorbate 20, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol, CI 19140, CI 16255.
Wysyłka i dostawa