Picture
Picture

FILORGA TIME-ZERO Serum do twarzy

W magazynie
darmowa dostawa od

Zwykle Dostawa:

czw., 30.06.2022 - pon., 4.07.2022

Szczegóły produktu
  • Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje cery
  • Efekty: Anti-Aging, Wygładzający, Ożywiający

TIME -ZERO®
JEŚLI 4x2 = 0!
Laboratoria FILORGA i ich wiodący francuscy eksperci medyczni w dziedzinie przeciwdziała starzeniu się skóry, specjalizujący się w zabiegach z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, rewitalizacji i peelingach medycznych, zainspirowani najnowszymi wynikami badań w dziedzinie medycyny estetycznej, rozwinęli wysoce innowacyjne serum, które skutecznie działa na wszelkie rodzaje zmarszczek. Idea jest całkiem prosta – substancje czynne, które zazwyczaj stosowane są wyłącznie do celów medycyny estetycznej, zostały wprowadzone do formuły kosmetycznej. Efekt jest wyraźnie widoczny. Efektywne, wysoce skoncentrowane serum, stworzone z myślą o wszystkich kobietach powyżej 35 roku życia, z jednoznaczną obietnicą: zero zmarszczek.

Wypełniające cząsteczki kwasu hialuronowego identycznego z tym, który stosowany jest przez FILORGA w zabiegach medycyny estetycznej, oraz substancja czynna booster, pochodząca z naturalnej
syntezy kwasu hialuronowego, tworzą perfekcyjne połączenie zbliżony do substancji wypełniających stosowanych w gabinetach. Niweluje w ten sposób wszelkie rodzaje zmarszczek powstające na powierzchni skóry.

Kryteria Conscious
Użytkowanie

Nakładać rano i/lub wieczorem na oczyszczoną skórę niezależnie lub jako bazę pod codzienny krem na dzień lub na noc. W celu zapewnienia skórze optymalnej pielęgnacji oczyścić skórę za pomocą pianki oczyszczającej FILORGA Mousse Démaquillante. W zależności od rodzaju skóry, stosować najlepiej w połączeniu z kremem do twarzy Hydra-Filler® lub Nutri-Filler® firmy FILORGA. Gdy świeci słońce, Filorga gwarantuje ochronę UV, aby optymalnie zabezpieczyć Twoją skórę przed promieniowaniem słonecznym.

Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać