Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Picture
Image placeholder

FILORGA HYDRA-HYAL Serum do twarzy

W magazynie
darmowa dostawa od

Zwykle Dostawa:

pt., 7.10.2022 - wt., 11.10.2022

Szczegóły produktu
  • Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje cery
  • Efekty: Odbudowujący, Ożywiający, Regenerujący

HYDRA-HYAL – 1. DERMOKOSMETYCZNA TERAPIA KWASEM HIALURONOWYM

Firma FILORGA, jako specjalista w dziedzinie medycznej kosmetyki przeciwstarzeniowej, opracowała Hydra-Hyal – nowe, wypełniające i intensywnie nawilżające serum z czystym kwasem hialuronowym. Dzięki innowacyjnej, wysoko stężonej formule z 6 różnymi kwasami hialuronowymi skóra jest natychmiast i długotrwale zaopatrzona w wilgoć i wypełniona od wewnątrz. Sprawdzony, rewitalizujący kompleks substancji czynnych NCTF® oraz substancja czynna zwiększająca promienność dodają cerze świetlistości i wzmacniają tkankę łączną.
Czystą, klarowną konsystencją serum przypomina kwas hialuronowy, jest odpowiednie dla wszystkich rodzajów cery i można je stosować zarówno samo, jak i pod produkty pielęgnacyjne na dzień lub na noc. Nawadniający i wypełniający efekt Hydra-Hyal jest odczuwalny już w ciągu kilku godzin i utrzymuje się przez wiele dni. Po zaledwie 14 dniach codziennego stosowania skóra jest gładsza i gęstsza. Cera zyskuje świetlistość, sprawia wrażenie wypoczętej i bardziej promiennej.

Kryteria Conscious
Użytkowanie

Nakładać rano i/lub wieczorem na oczyszczoną skórę niezależnie lub jako bazę pod codzienny krem na dzień lub na noc. W celu zapewnienia skórze optymalnej pielęgnacji oczyścić skórę za pomocą pianki oczyszczającej FILORGA Mousse Démaquillante. W zależności od rodzaju skóry, stosować najlepiej w połączeniu z kremem do twarzy Hydra-Filler® lub Nutri-Filler® firmy FILORGA. Gdy świeci słońce, Filorga gwarantuje ochronę UV, aby optymalnie zabezpieczyć Twoją skórę przed promieniowaniem słonecznym.

Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać