Slide 1 of 3
  • Picture
  • Image placeholder
  • Image placeholder

Egypt-WonderQuicktan SelbstbräunerZestaw do pielęgnacji ciała

Brak w magazynie

Zwykle Dostawa:

pt., 21.05.2021

Szczegóły produktu
Płynny i naturalny samoopalacz nadaje skórze równomierną i naturalną opaleniznę, która utrzymuje się do siedmiu dni. Samoopalacz Egypt Wonder Quicktan nie pozostawia na skórze żółtych refleksów i nie wysusza jej. Aktywne składniki zawarte w samoopalaczu Egypt Wonder Quicktan gwarantują dobrą tolerancję preparatu przez skórę i pozwalają osiągnąć efekt opalenizny bez smug i plam. Ponadto kolor dopasowuje się do indywidualnej karnacji. Produkt pozwala skutecznie ukryć plamy pigmentacyjne, a dzięki zawartemu w nim samoopalaczowi pierwszy efekt opalenizny widać już po dwóch godzinach od nałożenia. Dzięki ponownemu nałożeniu po dwóch lub trzech dniach można uzyskać bardziej intensywną opaleniznę, a także wykluczyć powstawanie plam na skutek nierównomiernego nałożenia produktu. Samoopalacz Quicktan jest oferowany w zestawie z gąbką Big & Black, umożliwiającą czyste i równomierne nałożenie produktu.

  • Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje cery
Użytkowanie
Samoopalacz Egypt-Wonder Quicktan nakłada się równomiernie, okrężnym ruchem, na oczyszczoną i odtłuszczoną skórę za pomocą gąbki Big & Black. Po 3–5 minutach możesz w zwykły sposób przeprowadzić codzienną pielęgnację.
Składniki
Aqua, Alcohol, den., Dihydroxyacetone, Butylene Glycol, Erythrulose, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Parfum, C.I. 16185, C.I. 19140, C.I. 28440
Wysyłka i dostawa