DR. BRONNER'S All-One Mydło w kostce 140 g 0018787231111 base-shot_pl

DR. BRONNER'S All-One Kirschblüte Mydło w kostce

Brak w magazynie
Szczegóły produktu

Przyjemny, kwiatowy zapach kwiatu wiśni oczarowuje i budzi wiosenne uczucia.

Naturalne mydło Dr. Bronner's 18-IN-1 kwiat wiśni zawiera kompozycję organicznych olejów: kokosowego, oliwkowego, z ziaren palmowych, konopnego i jojoba, i zostało uszlachetnione naturalnym aromatem kwiatu wiśni. Dzięki temu możesz cieszyć się zapachem kwiatów wiśni przez cały rok.

Zmydlone oleje delikatnie i naturalnie oczyszczają bez pozostawiania tłustej warstwy, pochodzą z kontrolowanych upraw oraz posiadają certyfikat w ramach programu „National Organic Standards”. Mydła są biodegradowalne, wegańskie i są pakowane w papier pochodzący w 100% z recyklingu.

Nie zawierają również syntetycznych środków spieniających, zagęszczaczy i konserwantów. Aksamitna piana powstaje tylko dzięki specjalnej mieszance naturalnych składników, która powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie.
Przestrzeganie standardów Fair Trade jest regularnie weryfikowane przez uznaną szwajcarską firmę certyfikującą IMO. Opierają się one na wartościach, które Dr. Bronner's wyznaje od 150 lat, a których sednem jest sprawiedliwe traktowanie ludzi, zwierząt i przyrody.

Z Dr. Bronner's możesz każdego dnia przyczyniać się do tego, by świat stawał się odrobinę lepszy. “We are All-One or None!“

Kryteria Conscious
Użytkowanie
Delikatnie spień z odrobiną wody i równomiernie rozprowadzić na skórze. Cenny olej kokosowy bio zapewnia naturalną, jedwabistą pianę, a organiczny olej jojoba dzięki swoim właściwościom odżywczym zapobiega wysuszaniu skóry. Dzięki użyciu tylko najczystszych i najbardziej naturalnych składników do produkcji naszych mydeł, Twoja skóra będzie nieskazitelnie czysta! Olej palmowy bio nadaje mydłu przyjemną, zwartą konsystencję. Dr. Bronner szczególnie chciał pokazać, że pozyskiwanie oleju palmowego jest możliwe również w inny sposób, na przykład poprzez szczególne wspieranie małych producentów, promowanie upraw ekologicznych oraz poprzez nasze szczególne zrozumienie zasad sprawiedliwego handlu. Mydło w kostce delikatnie oczyszcza i pozostawia naturalny, subtelny zapach olejków eterycznych. Możesz zabrać je ze sobą na wędrówkę, ponieważ jest biodegradowalne. Można stosować do dłoni, twarzy i ciała. Na Twojej skórze nie znajdzie się nic, co nie może mieć miejsca również w naturze. Naturalne mydła bez chemicznych dodatków nie powinny dostać się do oczu. W przypadku kontaktu z oczami przemyć czystą wodą.
Składniki
Organic Coconut Oil*, Organic Palm Oil*, Sodium Hydroxide**, Water, Organic Olive Oil*, Organic Eucalyptus Oil, Organic Hemp Oil, Organic Jojoba Oil, Natural Cherry Blossom Fragrance, Sea Salt, Citric Acid, Tocopherol, Linalool*CERTIFIED FAIR TRADE INGREDIENTS**None remains after saponifying oils into soap & glycerin.
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać