DR. BARBARA STURM Sun Skin Suplementy diety 60 szt. 4260521263056 base-shot_pl
Image placeholder
Image placeholder

DR. BARBARA STURM Sun Skin Suplementy diety

W magazynie
Darmowa wysyłka

Zwykle Dostawa:

między 30 marca a 3 kwietnia

Szczegóły produktu
Dr. Barbara Sturm prezentuje kolejne uzupełnienie kolekcji STURM INSIDE: SUN SKIN, nowe, naukowe podejście do przygotowania skóry na słońce i do ochrony skóry przed alergiami słonecznymi, wysypką cieplną i udarem cieplnym. SUN SKIN nadaje skórze naturalny, muśnięty słońcem blask przez cały rok – bez konieczności narażania skóry na słońce – nawet w zimie.

SUN SKIN zawiera cenne witaminy, polifenole i pierwiastki śladowe, które wspomagają skórę podczas przebywania na słońcu:

OCHRONA PRZED PROMIENIOWANIEM UV I WSPARCIE:
Złota paproć, ekstrakt z surowego kakao i zielonej herbaty, beta-karoten, selen, witamina C i E, glutation, portulaka i cynk przyczyniają się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym. Ponadto witaminy i pierwiastki śladowe wspomagają normalne tworzenie kolagenu i tym samym przyczyniają się do zdrowego funkcjonowania skóry.

OCHRONA I WSPARCIE W PRZYPADKU ALERGII:
Wapń i beta-karoten pomagają chronić przed alergiami słonecznymi i reakcjami na słońce.

OPALANIE:
Roślinne karotenoidy beta-karoten, astaksantyna, likopen, marchew i pomarańcze nadają skórze naturalny, muśnięty słońcem blask przez cały rok – niezależnie od tego, czy jesteś na słońcu, czy nie.

DODATKOWE WSPARCIE PRZECIWSTARZENIOWE:
Portulaka i glutation mają działanie antyoksydacyjne i chronią przed codziennymi wpływami środowiska, które mogą powodować przedwczesne starzenie się skóry.

Jako część stałego zaangażowania w zrównoważony rozwój, wszystkie suplementy diety Dr. Sturm są pakowane w 100% biodegradowalne i kompostowalne materiały.
Kryteria Conscious
Użytkowanie
Zażywaj dwie kapsułki dziennie do posiłku, popijając szklanką wody, najlepiej rano lub w ciągu dnia. W lecie przyjmuj jako idealne uzupełnienie SUN DROPS SPF50 od Dr. Sturm, lub rozpocznij 2-3 tygodnie przed ekspozycja na intensywne światło słoneczne, aby przygotować skórę. SUN SKIN można również stosować przez cały rok, aby nadać skórze naturalny, muśnięty słońcem blask.

SUN SKIN NIE jest alternatywą dla ochrony przeciwsłonecznej, ale uzupełnia odpowiednią ochronę UVA/UVB, taką jak krople SUN DROPS SPF50, zapewniając promienną i zdrową cerę.

STURM INSIDE można przyjmować razem lub osobno. Jeśli jesteś w ciąży, czekasz na dziecko, karmisz piersią lub przyjmujesz inne leki, należy wcześniej skonsultować się z lekarzem.
Składniki
Calcium, Golden Stipple Fern Extract, Lutein from Marigold Flower Extract, Polyphenols from Raw Cocoa Bean Extract, Polyphenols from Green Tea Extract, Vitamin C, Lycopene from Tomato Extract, L-Glutathione, Zinc, Purslane Herb Extract, Astaxanthin from Haematococcus Pluvialis Extract, Vitamin E, Beta-Carotene from Blakeslea Trispora Fungus Extract, Selenium.
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać