Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Conscious
DR. BARBARA STURM Body Brush Szczotka do ciała 1 szt. 4260521262349 base-shot_pl
Conscious
Image placeholder
Image placeholder

DR. BARBARA STURM Body Brush Soft Szczotka do ciała

1
szt.

164,50 zł / 1 szt.,

zawiera VAT

164,50 zł

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

W magazynie
Darmowa wysyłka

Zwykle Dostawa:

między 27 września a 29 września

Szczegóły produktu
  • Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje cery
  • Efekty: Masujący, Stymulujący
  • Cecha szczególna: Bez silikonu, Bezzapachowy, Bez parabenów, Bez sulfatów, Nie testowano na zwierzętach, Bez olejów mineralnych, Bezglutenowy
Skórka pomarańczowa jest problemem wielu kobiet. Najlepsze efekty przynosi walka z nielubianymi wgłębieniami w ramach holistycznej terapii, która obejmuje uprawianie sportu, odżywianie i pobudzanie przemiany materii poprzez terapie manualne. Zapasy tkanki tłuszczowej gromadzące się w strefach ciała kobiety, które często są dotknięte cellulitem, takie jak uda, brzuch i pośladki, utrudniają transport wody tkankowej i limfy. Powoduje to powstawanie wgłębień. Masaż szczotką jako zabieg na cellulit to skuteczny sposób na zwalczanie pomarańczowej skórki w domu. Wspomaga on krążenie krwi i przepływ limfy w tkance, wspomagając odprowadzanie niestrawionych resztek pokarmu. Szczoteczka antycellulitowa posiada naturalne włosie. Może być stosowana zarówno do masażu na sucho, jak i pod prysznicem. Masaż na sucho działa intensywniej, a masaż z wodą jest bardziej delikatny dla skóry. Obie formy masażu powodują przyspieszenie przemiany materii i zwiększają napięcie skóry, a przy regularnym zastosowaniu wykazują także działanie zapobiegawcze. Dzięki temu można więc zapobiec powstawaniu skóry pomarańczowej. Szczoteczka antycellulitowa jest dostępna w dwóch wariantach włosia – miękkim i średnio miękkim. W przypadku bardzo wrażliwej skóry lub skóry wrażliwej na naciskanie zalecamy bardziej miękki wariant.
Pokaż więcej
Kryteria Conscious

Wolny od

Produkt nie zawiera żadnych substancji, które mogę szkodzić twojemu zdrowiu lub środowisku.

Użytkowanie
Podstawowa zasada: Zacznij od kończyn (są najbardziej oddalone od serca) i masuj w kierunku środka ciała (do serca). Szczotkuj lekko dociskając i równomiernie przesuwając w kierunku serca. Zacznij od wierzchu i spodu prawej stopy w kierunku podudzia. Następnie szczotkuj od podudzia do uda, aż do prawego pośladka. Przeciągnij w ten sam sposób po lewej stronie (od stopy, przez podudzie i udo do pośladka). Wykonuj takie same ruchy (w kierunku serca) na rękach (zaczynając od prawej dłoni w kierunku przedramienia, od przedramienia do ramienia). Następnie pociągnij lewą dłoń do lewego ramienia. Podczas szczotkowania brzucha należy pamiętać o tym, jak przebiega jelito grube, aby nie spowodować obstrukcji. Zacznij więc od prawej strony brzucha na dole, szczotkuj małymi pociągnięciami w górę, aż do nasady żeber, a następnie poziomo ku lewej stronie, a stamtąd w dół. W ten sposób będziesz wykonywać ruchy zgodnie z ruchem wskazówek zegara. To ważne.
Pokaż więcej
Wysyłka i dostawa

Szybka dostawa

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik