Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
DIOR Prestige Płyn do twarzy 150 ml 3348901510714 base-shot_pl
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

DIOR Prestige La Lotion Essence de Rose Płyn do twarzy

150
ml

3500,02 zł / 1 l,

zawiera VAT

525,00 zł

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

W magazynie
Darmowa wysyłka

Zwykle Dostawa:

między 27 września a 29 września

Szczegóły produktu
Jako podstawowy pierwszy etap codziennej pielęgnacji skóry Dior Prestige, La Lotion Essence de Rose pomaga przywrócić skórze witalność. Ten balsam do twarzy po raz pierwszy* łączy esencję życiową kwiatów róży Granville z esencją życia i siłą regeneracji pąków.

Zawarte w sercu tego nowego balsamu łączą w sobie esencje kwiatów i pąków róży – trzy rodzaje prądów, które są niezbędne dla pięknej skóry: cyrkulacja międzykomórkowej energii, wody i lipidów**.

Dzień po dniu funkcje te, niezbędne dla młodzieńczego piękna skóry, są ponownie stymulowane dla udowodnionego efektu przeciwstarzeniowego.

Jako prawdziwe arcydzieło sztuki formuły La Lotion Essence de Rose łączy odżywcze bogactwo mlecznej konsystencji z pobudzającym działaniem balsamu w formule, która składa się w 91% ze składników pochodzenia naturalnego***.

Intensywnie zrewitalizowana i nawilżona skóra jest wyraźnie wypełniona, witalna i promienieje zdrowym blaskiem. Wygląda jakby została przywrócona do pierwotnego stanu i jest idealnie przygotowana do kolejnego, intensywnego, wyjątkowego rytuału pielęgnacji skóry.

* W przypadku marki Dior
** Test in-vitro składników
*** Wartości zostały obliczone na podstawie normy ISO 16128 część II oraz danych dostarczonych przez naszych dostawców, w tym na podstawie procentowej zawartości wody
Pokaż więcej
Wysyłka i dostawa

Szybka dostawa

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik