sklep marki diorsklep marki dior
Slide 1 of 1
  • Picture

DiorCapture DreamskinZestaw do pielęgnacji twarzy

Brak w magazynie
Szczegóły produktu

Odkryj rytuał udoskonalający skórę marki Dior w ekskluzywnym zestawie. Zestaw zawiera:

One Essential Skin Boosting Super Serum – intensywnie odtruwające i wzmacniające serum, 7 ml

Toksyny mogą mieć bardzo różne pochodzenie. Serum One Essential Detox działa na substancje szkodliwe, aby wyeliminować wykryte w wewnętrznej warstwie skóry toksyny.* Bez tych toksyn i po zastrzyku nowej energii skóra wygląda świeżo, ma gładką strukturę, a oprócz tego jest zrewitalizowana. Zyskuje promienny blask.

Capture Totale C.E.L.L.** Energy – Firming and Wrinkle-Correcting Cream, 15 ml

Najlepszy*** kompleksowy krem anti-aging, który zawdzięczamy badaniom nad komórkami macierzystymi i kwiatami marki Dior Bogata formuła dostarcza skórze składników odżywczych i dodaje potrzebnej witalności, dzięki czemu cera z każdym dniem staje się bardziej miękka, gładsza i jędrniejsza. Po 7 dniach zmarszczki wydają się wypełnione od wewnątrz, skóra jest bardziej napięta i delikatniejsza. Zyskuje zdrowy blask. Po miesiącu te wyniki ustabilizowały się na stałe.

Capture Dreamskin – Care & Perfect, 50 ml

Kompleksowy, zapewniający perfekcyjną cerę produkt z efektem anti-aging o dobroczynnym działaniu, który pomaga w walce z widocznymi oznakami upływającego czasu, w naturalny sposób wygładzając skórę. Skóra jest udoskonalona od wewnątrz*, ma bardzo delikatną strukturę, a pory wydają się mniejsze. Dzień po dniu skóra w naturalny sposób staje się jeszcze piękniejsza, odzyskując blask.

*Test in-vitro składników.

** Cutting Edge Long Lasting Energy.

*** Marka Dior.


  • Efekty: Wygładzający, Napinający, Anti-Aging
Zawartość zestawu
1 x krem do twarzy 50 ml + 1 x krem do twarzy 15 ml + 1 x serum do twarzy 7 ml
Wysyłka i dostawa