Picture

DIOR Bronze Self Tanning Jelly Face Emulsja samoopalająca

Zwykle Dostawa:

czw., 2.12.2021 - pon., 6.12.2021

Szczegóły produktu
Dior tworzy nową definicję samoopalacza, Dior Bronze z formułą "feel good", która stapia się ze skórą w celu uzyskania maksymalnie naturalnego efektu. Łatwa aplikacja produktu o nowej konsystencji przepuszczającej światło gwarantuje idealnie równomierne wykończenie, które wygląda niezwykle naturalnie, a skóra zachwyca piękną opalenizną. Formuła Dior Bronze została opracowana tak, aby zapewnić efekt i uczucie skóry muśniętej słońcem – delikatnej, promiennej i naturalnej. Produkty Dior Bronze Suncare doskonale nadają się do codziennej pielęgnacji urody lub do użycia raz w tygodniu. Łatwy w użyciu produkt, dzięki któremu w kilku krokach sprawisz, że Twoja skóra zachwyci promiennym, słonecznym blaskiem.

  • Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje cery
Użytkowanie

Porady pielęgnacyjne, dzięki którym Twoja skóra uzyska słoneczny blask.
- Przed pierwszym użyciem wykonaj dokładny peeling twarzy i nałóż krem nawilżający, aby umożliwić równomierne nałożenie kosmetyku.
- Nanieś niewielką ilość żelu samoopalającego na twarz i równomiernie rozprowadzaj na zewnątrz. Rozprowadź żel na konturach twarzy w kierunku szyi. Po użyciu umyj ręce.
- Aby wyraźnie podkreślić brwi, nanieś ponownie żel po upływie 3 godzin.
- Stosuj żel samoopalający dwa do trzech razy w tygodniu, aby utrzymać opaleniznę.

Wysyłka i dostawa