Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
CLINIQUE Moisture Surge Serum do twarzy 48 ml 020714851125 base-shot_pl

CLINIQUE Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate Serum do twarzy

W magazynie
Darmowa wysyłka

Zwykle Dostawa:

między 8 czerwca a 12 czerwca

Szczegóły produktu
  • Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje cery, Cera sucha
  • Efekty: Wygładzający, Witalizujący, Nawilżający

O 179% bardziej nawilżona skóra. A po upływie 24 godzin wskaźnik nawilżenia wciąż pozostaje na poziomie 65%. Wzmacnia wyjątkowo ważną barierę lipidową, która chroni skórę przed wpływami środowiska, na które jest codziennie narażona. Skóra odzyskuje zdrowy wygląd, elastyczność, odporność oraz gładkość i może inteligentnie i optymalnie dostosowywać się do stale zmieniających się warunków, takich jak np. wahania temperatury.

Moisture Surge™ Hydrating Supercharged Concentrate intensywnie nawilża skórę i zachwyca ultralekką konsystencją wodnego żelu, który sprawia, że skóra natychmiast staje się jędrniejsza, gładsza, bardziej elastyczna i wygląda młodziej. Uczucie przyjemnego chłodu podczas aplikacji. Skóra wygląda promiennie i świeżo.

Co sprawia, że Moisture Surge™ Hydrating Supercharged Concentrate jest tak niezwykle skuteczny?

Nowa technologia Liquid-Sphere™ działa dwupłaszczyznowo.
Witaminy E i C zostały zamknięte w niezwykle małych kapsułkach, które sprawiają, że witaminy pozostają świeże i są w optymalnej kondycji. Dopiero po aplikacji kapsułki otwierają się i uwalniają jako przeciwutleniacze, chroniąc skórę przed stresem oksydacyjnym i zapobiegając powstawaniu wolnych rodników.
Polimery działają niczym drobne magnesy, tworząc matrycę, wiążąc wilgoć w skórze i stymulując jej naturalną zdolność do uszczelniania.

NMF – Natural Moisturizing Factor
Naturalny proces wiązania wilgoci w skórze poddaliśmy pewnej modernizacji. Odpowiedzialne za niego są dwie substancje: hydroksyetylomocznik i gliceryna. Proces ten wspomaga trehaloza, sorbitol i kwas hialuronowy.
Woda + woda

Supercharged, czyli woda jonizowana, która jest biologicznie bardziej aktywna i może być lepiej "przetwarzana" przez skórę, zwiększa jej zdolność do wiązania wilgoci. Woda aloesowa łagodzi podrażnienia i działa kojąco na skórę, dzięki czemu może ona normalnie funkcjonować.

Kryteria Conscious
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać