Slide 1 of 3
  • Picture
  • Image placeholder
  • Image placeholder

CatriceCooling Facial GlobesRoller do twarzy

W magazynie
plus koszty wysyłki

Zwykle Dostawa:

pt., 12.03.2021

Szczegóły produktu

A fresh new face - po to są Cooling Facial Globes! Stylowy róż to nowy must-have w pielęgnacji skóry, ponieważ masaż twarzy po oczyszczaniu nie tylko przynosi dobroczynne działanie, ale także pobudza krążenie krwi. Ponadto produkty pielęgnacyjne, takie jak serum, ampułki czy olejki do twarzy można delikatnie wmasować w skórę za pomocą Cooling Facial Globes. Masaż twarzy z użyciem Globes przechowywanych wcześniej w lodówce zapewnia dodatkowy zastrzyk świeżości i promienną cerę. Kolejna zaleta: Cooling Facial Globes łatwo się czyści, ponieważ są wykonane z higienicznego szkła borokrzemowego.

- Ożywia i odświeża twarz
- Masażer ze szkła borokrzemowego
Może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z preparatem nawilżającym


  • Certyfikat: VEGAN
  • Efekty: Chłodzący, Kojący, Regenerujący
  • Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje cery
Użytkowanie

Chłodzący masażer do twarzy wykonany z borokrzemowego szkła. Można stosować na oczyszczoną, suchą skórę, jak również w połączeniu z produktami do pielęgnacji skóry, takimi jak serum lub codzienna pielęgnacja skóry.
Zalecane użycie: Aby uzyskać efekt odświeżenia i zmniejszyć obrzęki, włóż kulki do lodówki na 10-30 minut przed użyciem. Delikatnie omiataj od wewnątrz na zewnątrz następujące obszary: pod oczami, na powiekach oraz na policzkach, czole i podbródku. Po każdym użyciu dokładnie umyj letnią wodą i mydłem.
Uwaga: Nadaje się wyłącznie do przechowywania w lodówce. Nie zamrażać. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Produkt jest wykonany ze szkła i jest kruchy. Nie wywierać silnego nacisku. Nie stosować, gdy produkt jest popękany. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Wysyłka i dostawa