Slide 1 of 1
  • Picture

Captain FawcettExpedition StrengthWosk do brody

Brak w magazynie

Zwykle Dostawa:

wt., 25.05.2021

Szczegóły produktu

BARDZO MOCN+Y WOSK DO BRODY O ZAPACHU DRZEWA SANDAŁOWEGO 

Wosk do brody z woskiem pszczelim i karnauba, o eterycznym zapachu olejku z drzewa sandałowego. W małej blaszanej puszeczce z zakręcanym zamknięciem. O ulubionym zapachu wosku do brody Captain Fawcett's: drzewo sandałowe. Idealny w podróży.

„Captain Fawcett's Expedition Strength Moustache Wax”, tzn. wosk do brody o ekspedycyjnym poziomie utrwalania jest bardzo mocno utrwalającym, produkowanym tradycyjną metodą woskiem do brody, używanym + nawet podczas sesji filmowych. Nadaje się do nadawania wąsom stabilnej formy. Ponadto nadaje zarostowi miękkiej pełności i łagodnego, przyjemnego zapachu w ulubionych przez brytyjskich panów walorach zapachowych.

Jest sprzedawany w małych, blaszanych puszkach, składa się tylko z czterech naturalnych składników i zachwyca estetycznym wykonaniem. Nazwa pochodzi od kapitana Peabody Fawcetta, zaginionego w 1905 roku badacza kolonii, którego wosk do brody po 100 latach nadal produkowany jest w oryginalnej recepturze.  

Użytkowanie

Nabrać paznokciem odrobinę wosku do brody, wysuwając go ze szklanego opakowania. Rozetrzeć między kciukiem i palcem wskazującym, a następnie wmasować w brodę lub rozsmarować w niej. Wskazówka: Profesjonaliści zawsze noszą wosk ze sobą w kieszeni spodni. Ciepło ciała powoduje, że wosk mięknie i doskonale się nakłada.

Składniki

Wosk pszczeli, wosk carnauba, olej mineralny, olej z drzewa sandałowego

Wysyłka i dostawa