Slide 1 of 1
  • Picture

By TerryBaume De Rose Micellar WaterWoda do twarzy

Brak w magazynie

Zwykle Dostawa:

wt., 25.05.2021

Szczegóły produktu

Woda micelarna. Skuteczny preparat do oczyszczania twarzy. Produkt wzbogacony nawilżającymi, różanymi ekstraktami Bezzapachowy Do wszystkich rodzajów cery. Ta woda micelarna bez trudu usuwa zabrudzenia i tłuszcz, oczyszczając skórę na mikropoziomie, która dzięki temu zostaje wyraźnie odtruta i zregenerowana. Wzbogacony nawilżającymi i regenerującymi ekstraktami różanymi produkt wzmacnia nawilżenie skóry o ponad 80%, dzięki czemu jest doskonale oczyszczona, nawilżona i odświeżona, a także nie wysycha.


WYJĄTKOWA FORMUŁA Micelarne drobinki przyciągają zanieczyszczenia i nadmiar sebum niczym magnes, ściągają je i usuwają, tak, aby można było cieszyć się świeżo oczyszczoną skórą. Za sprawą dodatku nawilżającego olejku z dzikiej róży i regenerujących, pastelowych ekstraktów różanych zyskujemy uczucie wypielęgnowanej skóry, która jest przygotowana do zastosowania wody do twarzy.


WYNIK Na podstawie badań klinicznych uczestnicy potwierdzili, że nawilżenie skóry wzrosło o ponad 80%. 100% uczestników przyznało natomiast, że płyn micelarny marki Baume de Rose doskonale usuwa makijaż, nadmiar sebum i inne zanieczyszczenia. Skóra zyskuje wyraźnie świeży i promienisty wygląd. Jest oczyszczona, nawilżona i gładka, a Ty możesz się rozkoszować komfortem.

Użytkowanie
Nakładaj za pomocą płatka kosmetycznego. Delikatnie przesuń po konturach twarzy, aby usunąć zabrudzenia i tłuste warstwy. W razie potrzeby powtórz. Dodatkowo warto zastosować Baume de Rose Beauty Toner.
Wysyłka i dostawa