Beauty Glam Anti Wrinkle Serum Serum do twarzy 30 ml 4043662190210 base-shot_pl
Image placeholder

Beauty Glam Anti Wrinkle Serum Serum do twarzy

W magazynie
darmowa dostawa od 87,00 zł

Zwykle Dostawa:

między 30 marca a 3 kwietnia

Szczegóły produktu
Młodość po kres? Stosując nasze serum, właśnie tak wyglądasz. Pomaga zredukować już istniejące zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Skuteczne połączenie naturalnego składnika aktywnego, jakim jest spilantol (pozyskiwanego ze znieczulecznika), oraz krótko- i długołańcuchowego kwasu hialuronowego to gwarancja najlepszego zastrzyku przeciwstarzeniowego dla Twojej skóry. Spilantol (zwany także organicznym botoksem) działa relaksująco na górną warstwę mięśniową skóry i tym samym redukuje zmarszczki mimiczne – całkowicie naturalnie. Krótkołańcuchowy kwas hialuronowy wnika głęboko w skórę i zapewnia jej optymalne nawilżenie. Stymuluje regenerację komórek i poprawia elastyczność skóry. Natomiast długołańcuchowy kwas hialuronowy odpowiada za efekt optycznego wygładzenia skóry. Odbudowuje małe rezerwy wilgoci bezpośrednio pod powierzchnią skóry, sprawiając, że staje się ona bardziej napięta i gładsza. Jednocześnie tworzy delikatną warstwę ochronną, która chroni skórę przed wpływami środowiska.
Kryteria Conscious
Użytkowanie
To proste: Rano i wieczorem nanieś 3–4 krople na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, delikatnie wmasuj i pozostaw do wchłonięcia. Następnie nałóż krem na dzień lub na noc.
Składniki
Aqua, Pentylene Glycol, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Acmella Oleracea Extract, Glycerin, Palmitoyl Tripeptide-5, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Bioflavonoids
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać