Picture
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

bareMineralsSkinlongevity Long Life HerbSerum do twarzy

Brak w magazynie

Zwykle Dostawa:

pt., 25.06.2021

Szczegóły produktu

Skinlongevity Long Life Herb Serum marki bareMinerals to sekretna broń, która wzmacnia mechanizmy obronne skóry, pomagając w zwalczaniu szkodliwych oznak starzenia się skóry. Badania kliniczne wykazały, że bariera skóry zostaje wzmocniona o 45%. W efekcie skuteczniej zapobiega skutkom stresu, wywołanego działaniem czynników środowiskowych.
Formuła z opatentowanym ekstraktem z ziół Long Life Herb i skutecznymi wyciągami roślinnymi wyznacza nowy kierunek w walce z procesami starzenia. Podczas gdy inne składniki aktywne przeciwdziałające starzeniu wspomagają odnowę komórek lub zapewniają jedynie krótkotrwałą ochronę, formuła Long Life Herb jest pomocna w codziennym zwalczaniu szkodliwych wpływów, które skutkują widocznymi oznakami starzenia się skóry. Long Life Herb cechuje również wyższa zawartość minerałów i witamin niż obecna w jarmużu lub szpinaku, dzięki czemu formuła ta dostarcza duże ilości wapnia, magnezu, potasu i polifenoli oraz bogactwo przeciwutleniaczy.
Wegańska seria produktów Skinlongevity zawiera serum, krem-żel na noc Night Treatment i preparat pod oczy Eye Treatment, a także maskę pod oczy Green Tea Herbal Eye Mask, która natychmiast rewitalizuje zmęczoną skórę wokół oczu z użyciem pobudzających ekstraktów roślinnych.
Formuła serii Skinlongevity nie zawiera parabenów, PEG-ów, syntetycznych substancji zapachowych, ftalanów i innych zbędnych dodatków.


  • Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje cery
  • Cecha szczególna: Bez PEG, Wegański, Bez parabenów
  • Efekty: Wzmacniający, Nawilżający, Anti-Aging
Użytkowanie
Nanosić rano i wieczorem po oczyszczeniu skóry, aby zredukować widoczne oznaki starzenia w zaledwie cztery tygodnie. Po dwukrotnym naciśnięciu pompki uzyskaną ilość rozprowadzić na całej twarzy i szyi.
Wysyłka i dostawa