Conscious
APRICOT down the frown Poduszeczka silikonowa 100 szt. 4260543570491 base-shot_pl
Conscious
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

APRICOT down the frown Gesicht Patches Beige Poduszeczka silikonowa

100
szt.

0,75 zł / 1 szt.,

zawiera VAT

74,63 zł
oszczędź 42,40 zł

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

W magazynie
darmowa dostawa od 129,00 zł

Zwykle Dostawa:

między 30 września a 4 października

Szczegóły produktu
  • Certyfikat: PETA global animal test-free and vegan
down the frown Relax! Twoja lwia zmarszczka znów potrzebuje rozluźnienia. Nasze plasterki do twarzy wykonane są z wysokiej jakości bawełny i są wzbogacone szczególnie skutecznym hialuronem. Im częściej używasz plasterków, tym gładszy, bardziej napięty i zrelaksowany będzie obszar Twojego czoła. Wszystko udowodnione klinicznie. Minimalna liczba składników. Maksymalne działanie. Zawiera 100 jednorazowych plasterków. Doskonała tolerancja skóry. Skuteczna redukcja zmarszczek na czole i lwiej zmarszczki. Dzięki plastrowi mimika odpoczywa i rozluźnia się. Hialuron optymalnie przenika w warstwy skóry
Pokaż więcej
Kryteria Conscious

Wolne od okrucieństwa

Ten produkt otrzymał certyfikat niezależnych organizacji zajmujących się dobrostanem zwierząt. Składniki nie były testowane na zwierzętach. Kupując ten produkt, możesz mieć pewność, że podczas jego opracowywania i produkcji nie ucierpiały żadne zwierzęta.

Vegan

Ten produkt został wytworzony bez użycia produktów pochodzenia zwierzęcego, ich produktów ubocznych lub pochodnych. Dotyczy to w szczególności takich składników, jak wosk pszczeli, miód, karmin, żelatyna, mleko lub lanolina.

Użytkowanie
Uwielbiasz unosić brwi? A może marszczysz brwi, kiedy intensywnie myślisz? Daj odpocząć swojej mimice. Delikatnie wygładź palcami wybrany obszar. Usuń folię ochronną. Umieść plaster na wybranym obszarze. Plastry można również przyklejać na krzyż. Ciesz się relaksującym efektem i działaniem hialuronu. Noś plastry APRICOT Facial Patches tak długo, jak możesz i chcesz – ale przynajmniej przez godzinę. Mała wskazówka: stosuj plastry nie tylko w kontekście urody. Świetnie sprawdzą się również podczas pracy przy komputerze lub kameralnego wieczoru na kanapie, ponieważ prawie ich nie czujesz.
Pokaż więcej
Składniki
hautfreundliche Patches aus Baumwolle und Lycra mit hochwertigem Hyaluron angereichert
Pokaż więcej
Wysyłka i dostawa

Szybka dostawa

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik