Picture

Yankee Candle Woodland Road Trip Housewarmer Świeca zapachowa

W magazynie
darmowa dostawa od

Zwykle Dostawa:

czw., 18.08.2022 - pon., 22.08.2022

Szczegóły produktu
Woodland Road Trip. Kuszące nuty zapachowe jaśminu, jodły, wetiwerii i ciepłego zamszu zabierają nas w podróż przez jesienny krajobraz.
Kryteria Conscious
Użytkowanie

Nigdy nie zostawiaj zapalonej świecy bez nadzoru. Świecę trzymaj z dala od materiałów palnych. Ustaw palącą się świecę w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych. Zachowaj odstęp co najmniej 10 cm od palących się świec. Chroń świecę przed przeciągiem. Zawsze umieszczaj świecę na płaskiej, odpornej na wysoką temperaturę powierzchni. Zapobiegaj tworzeniu się dymu poprzez skrócenie knota nożyczkami do knotów do 3 mm. Nigdy nie poruszaj zapalonej świecy. Poczekaj, aż wosk ostygnie. Świecę gaś zawsze przy pomocy gasidła do świec. Trzymaj z dala od innych źródeł ciepła. Nie wrzucaj zapałek, kawałków knota ani innych zanieczyszczeń do wosku. Pozostaw górną warstwę wosku płynną aż do krawędzi, aby zapobiec tworzeniu się tuneli. Jeśli zostało tylko ok. 1 cm wosku, nie należy używać dalej świecy. Świecę wotywną i podgrzewacze stosuj tylko z odpowiednim uchwytem.

Składniki
Octabenzone, Isocyclemone E, 1H-3a,7-Methanoazulene, octahydro-6-methoxy-3,6,8,8-tetramethyl-, (3R,3aS,6S,7R,8aS)-, Linalyl acetate, Linalool, Oils, lemon.
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać