Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Limited
Nowość
Yankee Candle Twinkling Lights Świeca zapachowa 368 g 5038581129044 base-shot_pl
Limited
Nowość
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

Yankee Candle Twinkling Lights Signature Jar Świeca zapachowa

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

W magazynie
darmowa dostawa od 129,00 zł

Przewidywana dostawa:

między 6 grudnia a 9 grudnia

Szczegóły produktu
Wraz z pierwszymi migoczącymi lampkami, nadszedł czas, aby udekorować swój dom świąteczną mieszanką zapachów migdałów, jaśminu i bursztynu. Poznaj markę Yankee Candle® w zupełnie nowej odsłonie. To odświeżająco nowe podejście do naszego kultowego szklanego kształtu zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia. Przy wadze 567 g jest to największa świeca w słoiku w naszej ofercie. Dwa knoty i wysokiej jakości mieszanka wosku sojowego tworzą piękną atmosferę. Ręcznie malowane etykiety i żywe kolory wosku są idealnie dopasowane do naszych ekskluzywnych i sprawdzonych zapachów, tworząc inspirujący dodatek do Twojego domu.
Pokaż więcej
Użytkowanie
Nigdy nie zostawiaj płonącej świecy bez nadzoru. Trzymaj świecę z dala od materiałów łatwopalnych. Płonącą świecę należy umieścić poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zachowaj co najmniej 10 cm odległości od palących się świec. Chroń świecę przed przeciągami. Zawsze umieszczaj świecę na płaskiej i odpornej na ciepło powierzchni. Zapobiegaj powstawaniu dymu, przycinając knot do 3 mm za pomocą przycinarki do knotów. Nigdy nie przesuwaj płonącej świecy. Poczekaj, aż wosk ostygnie. Zawsze gaś świecę za pomocą pochłaniacza. Trzymać z dala od innych źródeł ciepła. Nie wrzucaj zapałek, skrawków knota ani innych zanieczyszczeń do wosku. Pozwól górnej warstwie wosku spłynąć do krawędzi, aby uniknąć tunelowania. Gdy pozostanie tylko około 1 cm wosku, nie należy już używać świecy. Używaj świec wotywnych i podgrzewaczy tylko z odpowiednim uchwytem.
Pokaż więcej
Składniki
Butyl Cyclohexyl Acetate, Coumarin, Cyclamen Aldehyde, Hexyl Cinnamal, Isocyclemone E, Isoeugenol, Linalool, Lyral, Octabenzone, Piperonal.
Pokaż więcej
Wysyłka i dostawa

Szybka dostawa

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik, Karta płatnicza