Picture
Image placeholder

Walden Perfumes Two Eternities Natural Perfume Woda perfumowana

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

Zwykle Dostawa:

pon., 25.10.2021

Szczegóły produktu

Two Eternities to delikatny, kobiecy korowód polnych kwiatów, w tym dzikich róż, jaśminu i irysa, unoszących się nad świeżą, cytrusową bazą bergamotki i olejku ze słodkiej pomarańczy.

„W każdą pogodę, w każdą godzinę dnia czy nocy pragnąłem wzbogacać wszystkie chwile i naznaczać je nacięciem na kiju, pragnąłem stać w miejscu stykania się dwóch wieczności – przeszłości i przyszłości, czyli dokładnie w momencie teraźniejszym, pragnąłem się podporządkować jego nakazom”. Henry David Thoreau.

O NATURALNYCH PERFUMACH WALDEN
Każdy z tych pięciu perfum jest inspirowany i nazwany na cześć dzieła literackiego Henry'ego Davida Thoreau „Walden, czyli życie w lesie”. Książka zawiera połączenie medytacji i instrukcji, jest pochwałą prostego życia w zgodzie z naturą. Thoreau napisał ją podczas dwuletniego pobytu w lesie „Walden”. Nadal inspiruje on niezliczonych czytelników i zwolenników swoimi naukami o samowystarczalności i anty-materializmie. Wszystkie perfumy z serii Walden są wytwarzane ręcznie w małych partiach ze 100% naturalnych składników, z najlepszych naturalnych absolutów, żywic i olejków eterycznych. Kompozycje nawiązują do czasów świetności branży perfumeryjnej na długo przed pojawieniem się tanich syntetycznych substytutów. Marka Walden z dumą kontynuuje tradycje wybitnej sztuki perfumeryjnej, kiedy to mistrzowie perfumiarstwa ze starannie dobranych, naturalnych składników potrafili stworzyć prawdziwe pachnące klejnoty.


  • Noty bazowe: kosaciec
  • Nota głowy: mandarynka, róża, bergamotka
  • Nota serca: jaśmin, irys
Użytkowanie
Woda perfumowana do spryskiwania skóry lub włosów. Uwaga: łatwopalne. Nie używać w pobliżu otwartego ognia. Nie rozpylać bezpośrednio na narażoną na działanie promieni słonecznych skórę, ubrania lub polerowane powierzchnie.
Składniki
Alcohol (etanol zbożowy), Citrus Aurantium Bergamia (bergamotka) Fruit Oil, Citrus Nobilis (mandarynka) Oil, Citrus Aurantium Dulcis (pomarańcza) Fruit Oil, Rosa Damascena (róża) Flower Absolute, Jasminum Sambac (jaśmin) Flower Absolute, Orris (kosaciec) Concrete Butter, *Limonene, *Linalool, *Citronellol, *Geraniol, *Citral, *Eugenol, *Farnesol * składnik naturalnych olejków eterycznych
Wysyłka i dostawa