Picture
Picture

Walden Perfumes Castles in the Air Natural Perfume Woda perfumowana

W magazynie
darmowa dostawa od

Zwykle Dostawa:

czw., 30.06.2022 - pon., 4.07.2022

Szczegóły produktu
  • Nota głowy: mandarynka, cytryna, bergamotka
  • Nota serca: ylang-ylang, magnolia, lawenda
  • Noty bazowe: irys

Castles in the Air to świeża, odurzająca kompozycja cytrusów z domieszką tropikalnych kwiatów sparowaną z lawendą.

Jeżeli ktoś budował zamki na lodzie, praca jego nie musi iść na marne, albowiem mogą stanąć właśnie na lodowej tafli. Wszelako trzeba położyć pod nie fundamenty”. Henry David Thorea.

O NATURALNYCH PERFUMACH WALDEN
Każdy z tych pięciu perfum jest inspirowany i nazwany na cześć dzieła literackiego Henry'ego Davida Thoreau „Walden, czyli życie w lesie”. Książka zawiera połączenie medytacji i instrukcji, jest pochwałą prostego życia w zgodzie z naturą. Thoreau napisał ją podczas dwuletniego pobytu w lesie „Walden”. Nadal inspiruje on niezliczonych czytelników i zwolenników swoimi naukami o samowystarczalności i anty-materializmie. Wszystkie perfumy z serii Walden są wytwarzane ręcznie w małych partiach ze 100% naturalnych składników, z najlepszych naturalnych absolutów, żywic i olejków eterycznych. Kompozycje nawiązują do czasów świetności branży perfumeryjnej na długo przed pojawieniem się tanich syntetycznych substytutów. Marka Walden z dumą kontynuuje tradycje wybitnej sztuki perfumeryjnej, kiedy to mistrzowie perfumiarstwa ze starannie dobranych, naturalnych składników potrafili stworzyć prawdziwe pachnące klejnoty.

Kryteria Conscious
Użytkowanie
Woda perfumowana do spryskiwania skóry lub włosów. Uwaga: łatwopalne. Nie używać w pobliżu otwartego ognia. Nie rozpylać bezpośrednio na narażoną na działanie promieni słonecznych skórę, ubrania lub polerowane powierzchnie.
Składniki
Alcohol (etanol zbożowy), Citrus Aurantium Bergamia (bergamotka) Fruit Oil, Citrus Limon (cytryna) Peel, Cananga Odorata (ylang-ylang) Flower Oil, Citrus Reticulata (mandarynka) Leaf Oil, Orris Concrete Butter, Magnolia Champaca Oil, Lavandula Angustifolia (lawenda) Oil, Rosmarinus Officinalis (rozmaryn) Oil, *Limonene, *Linalool, *Benzyl Benzoate, *Geraniol, *Citral, *Benzyl Salicylate, *Farnesol, *Isoeugenol, *Eugenol, *Benzyl Alcohol * składnik naturalnych olejków eterycznych
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać