Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Conscious
Rituals The Ritual of Sakura Zapach do pomieszczeń 70 ml 8719134161939 base-shot_pl
Conscious
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

Rituals The Ritual of Sakura Cherry Blossom & Rice Milk Fragrance Sticks Zapach do pomieszczeń

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia
W magazynie
darmowa dostawa od 129,00 zł
Przewidywana dostawa:między 12 grudnia a 15 grudnia
Szczegóły produktu
  • Cecha szczególna:Nie testowano na zwierzętach
  • Certyfikat:B-Corp, FSC

Wersja mini naszych aktualnych patyczków zapachowych The Ritual of Sakura, specjalnie stworzonych do małych pomieszczeń w Twoim domu.
Naturalny i stylowy sposób na zapach domu – łączy delikatne aromaty mleka ryżowego i kwiatu wiśni, tworząc zachwycająco słodką i kremową kompozycję. Patyczki zapachowe wystarczą na mniej więcej od 4-5 tygodni.

Pokaż więcej
Kryteria Conscious

Przyjazny dla środowiska

Ten produkt zawiera składniki pozyskiwane w sposób zrównoważony, opakowanie jest wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska i/lub oferuje opcje uzupełniania, aby zachęcić do wielokrotnego użycia produktu.

Użytkowanie

Ułóż dodatkowe patyczki w butelce z zapachem w wersji mini, pamiętając, aby następnie umyć ręce. Patyczki zapachowe dają cudowny, subtelny zapach bez odwracania ich. Jeśli jednak wolisz silniejsze zapachy, możesz odwracać patyczki zgodnie z własnymi preferencjami. Aby utrzymać zapach na dłużej i cieszyć się relaksującą, wyjątkową atmosferą przez nawet trzy tygodnie, po zużyciu buteleczki skorzystaj z opakowania uzupełniającego lub połącz je ze świecą zapachową.

Pokaż więcej
Składniki

Składniki: (E)-2-Methoxy-4-(prop-1-enyl)Phenol; 3,4,5,6,6-Pentamethylhept-3-en-2-one; Linalool.

 

Może powodować reakcję alergiczną.

NIEBEZPIECZEŃSTWO. Wysoce łatwopalna ciecz i opary. Powoduje poważne podrażnienie oczu. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarskiej należy okazać pojemnik lub etykietę.  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Trzymać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Zakaz palenia. JEŚLI PRODUKT DOSTANIE SIĘ DO OCZU: Ostrożnie przemywać je przez kilka minut wodą. W przypadku noszenia soczewek kontaktowych należy je zdjąć, jeśli nie stwarza to trudności. Kontynuować płukanie oczu. Przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu. Przechowywać w chłodnym miejscu. Zawartość/pojemnik należy wyrzucać w punkcie zbiórki odpadów niebezpiecznych. Unikać kontaktu zapachu z meblami, skórą lub wykończonymi powierzchniami drewnianymi. W przypadku rozlania płynu należy natychmiast wyczyścić powierzchnię.

Pokaż więcej
Wysyłka i dostawa

Przewidywana dostawa:między 12 grudnia a 15 grudnia

Szybka dostawa

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik, Karta płatnicza