Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Conscious
Rituals The Ritual of Karma Spray do pomieszczeń 500 ml 8719134153781 base-shot_pl
Conscious
Image placeholder
Image placeholder

Rituals The Ritual of Karma Lotus & White Tea Parfum d'Interieur Spray do pomieszczeń

500
ml

238,00 zł / 1 l,

zawiera VAT

119,00 zł

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

Brak w magazynie
Szczegóły produktu
  • Nota zapachowa: kwiatowy
  • Charakter zapachu: elegancki
  • Nota głowy: Holy Lotus, White Tea
  • Cecha szczególna: Nie testowano na zwierzętach, Bez parabenów
  • Certyfikat: B-Corp

Wraz z tymi słonecznymi, odświeżającymi nutami zapachowym przenieś się do dalekiej rajskiej krainy. Tę energetyzującą, iskrzącą się kompozycję otwiera eksplozja świeżości bergamotki i grejpfruta, które następnie przechodzą w stonowane nuty lotosu, kwiatu pomarańczy i bzu. Wyczuwane w bazie kompozycji nuty piżma i drzewa sandałowego sprawiają, że zapach ten będzie długo wypełniał letnie wieczory.

Pokaż więcej
Kryteria Conscious

Przyjazny dla środowiska

Ten produkt zawiera składniki pozyskiwane w sposób zrównoważony, opakowanie jest wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska i/lub oferuje opcje uzupełniania, aby zachęcić do wielokrotnego użycia produktu.

Wolny od

Produkt nie zawiera żadnych substancji, które mogę szkodzić twojemu zdrowiu lub środowisku.

Użytkowanie

Otwórz dyszę wylotową, przekręcając ją. Rozpylając, należy kierować strumień z dala od twarzy i ciała. Trzymając pojemnik pionowo, rozpylaj kolistymi ruchami w otwartą przestrzeń wokół Ciebie. Zamknij dyszę wylotową, przekręcając ją. Przechowuj w pozycji pionowej.

Pokaż więcej
Składniki

NIEBEZPIECZEŃSTWO. Zawiera E)-2-methoxy-4-(prop-1-enyl)phenol, Cis-4-Tert-Butylcyclohexyl Acetato, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Heliotropine. Może wywoływać reakcje alergiczne. Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.  Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu. Przechowywać w chłodnym miejscu. Zawartość/pojemnik usuwać do miejscu do tego przeznaczonym.  Unikać kontaktu zapachu z meblami, skórą i powierzchniami wykonanymi z wykończonego drewna. W przypadku rozlania płyn należy natychmiast wytrzeć.

Pokaż więcej
Wysyłka i dostawa

Szybka dostawa

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik, Karta płatnicza