Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Conscious
Rituals Private Collection Zapach do pomieszczeń 450 ml 8719134162363 base-shot_pl
Conscious
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

Rituals Private Collection Sweet Jasmine Fragrance Sticks Zapach do pomieszczeń

450
ml

500,00 zł / 1 l,

zawiera VAT

225,00 zł

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

Brak w magazynie
Szczegóły produktu
  • Cecha szczególna: Nie testowano na zwierzętach
  • Certyfikat: B-Corp, FSC

Stwórz ciepłą i romantyczną atmosferę w domu dzięki tym luksusowym patyczkom zapachowym z naszej prywatnej kolekcji. Zapach oparty jest na musującej i żywej owocowej nucie głowy w postaci świeżych owoców cytrusowych i leśnych, która przechodzi następnie w eleganckie nuty kwiatowe piwonii i konwalii. Drzewo sandałowe dodaje zapachowi elegancji i ciepła.

 

Pięknie zaprojektowana szklana butelka to stylowy sposób na wypełnienie domu zapachem. Patyczki zapachowe dają cudowny, subtelny zapach bez odwracania ich. Jeśli jednak wolisz silniejsze zapachy, możesz odwracać patyczki zgodnie z własnymi preferencjami. Ciesz się elegancką i wyjątkową atmosferą przez nawet 5 miesięcy. Aby wzmocnić efekt zapachowy, połącz patyczki zapachowe z pasującą świecą.

 

Włóż 14 załączonych patyczków do butelki z zapachem, aby wchłonęły olejek. Pozwól patyczkom naturalnie wypełnić pokój zapachem. Patyczki zapachowe sprawiają, że olejek ciągle odparowuje, tworząc subtelny i piękny zapach. Następnie umyj ręce wodą z mydłem. Wykorzystaj ponownie luksusowe pudełko do przechowywania pamiątek.

 

Uwaga: częste odwracanie patyczków powoduje szybsze zużycie olejku.
Nasza rada: Nie należy stosować wszystkich załączonych patyczków zapachowych w przypadku mniejszych pomieszczeń lub aby olejek wystarczył na dłużej.

Pokaż więcej
Kryteria Conscious

Przyjazny dla środowiska

Ten produkt zawiera składniki pozyskiwane w sposób zrównoważony, opakowanie jest wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska i/lub oferuje opcje uzupełniania, aby zachęcić do wielokrotnego użycia produktu.

Użytkowanie

Ułóż patyczki w butelce. Odwracanie patyczków może wpływać na trwałość zapachu. Jeśli ich dotkniesz, umyj ręce wodą i mydłem.

Pokaż więcej
Składniki

Składniki: Limonene, linalool, linalyl acetate, methylenedioxyphenyl methylpropanal, geraniol, citronellol, l-beta-pinene, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes,
dihydro pentamethylindanone, cinnamaldehyde, trans-rose ketone-3, (E)-1-(2,6,6-trimethyl-1,3-cyclohexadien-1-yl)-2- buten-1-one.

 

Może powodować reakcję alergiczną.

NIEBEZPIECZEŃSTWO Wysoce łatwopalna ciecz i opary. Powoduje poważne podrażnienie oczu. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarskiej należy okazać pojemnik lub etykietę. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Trzymać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Zakaz palenia. JEŚLI PRODUKT DOSTANIE SIĘ DO OCZU: Ostrożnie przemywać je przez kilka minut wodą. W przypadku noszenia soczewek kontaktowych należy je zdjąć, jeśli nie stwarza to trudności. Kontynuować płukanie oczu. Zawartość/pojemnik należy wyrzucać w punkcie zbiórki odpadów niebezpiecznych.

Pokaż więcej
Wysyłka i dostawa

Szybka dostawa

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik, Karta płatnicza