Conscious
Rituals Life is a Journey Zapach do pomieszczeń 6 g 8719134180527 base-shot_pl
Conscious
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

Rituals Life is a Journey Sakura Car Perfume Zapach do pomieszczeń

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

W magazynie
darmowa dostawa od 129,00 zł

Zwykle Dostawa:

między 27 września a 29 września

Szczegóły produktu
  • Cecha szczególna: Nie testowano na zwierzętach
  • Certyfikat: B-Corp, FSC

Spraw, by Twój samochód stał się drugim domem dzięki ekskluzywnemu zapachowi do samochodu opartemu na nutach mleka ryżowego i kwiatu wiśni.

 

Zapach, aktywowany przez strumień powietrza z nawiewu samochodu, otwierają kwiatowe nuty głowy, a następnie wyczuwalne są owocowe nuty serca oraz kremowe mleko ryżowe, które nadaje trwałość tej niebiańskiej kompozycji.

 

Piękny drewniany uchwyt można wykorzystać ponownie, wypełniając go zapachem do samochodu w opakowaniu uzupełniającym.

 

Nowe zapachy do samochodu zawierają dwa łatwe w użyciu opakowania uzupełniające z ekskluzywnym i luksusowym zapachem samochodowym. Przypnij klamerkę do uchwytu w preferowanej pozycji, a następnie przyczep uchwyt do nawiewu samochodu.

Pokaż więcej
Kryteria Conscious

Przyjazny dla środowiska

Ten produkt zawiera składniki pozyskiwane w sposób zrównoważony, opakowanie jest wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska i/lub oferuje opcje uzupełniania, aby zachęcić do wielokrotnego użycia produktu.

Użytkowanie

1) Ostrożnie zdejmij folię, nie uszkadzając membrany.
2) Przyczep klamrę do uchwytu w wybranym miejscu.
3) Przyczep zapach do nadmuchu samochodu.
4) Dostosuj siłę nadmuchu, aby wyregulować intensywność zapachu.

Pokaż więcej
Składniki

UWAGA. Zawiera (E)-1-(2,6,6-Trimethyl-1,3-Cyclohexadien-1-Yl)-2-Buten-1-One; (E)-2-Methoxy-4-(Prop-1-Enyl) Phenol, Pentamethylheptenone, 2,4-Dimethyl-3-Cyclohexene, Carboxaldehyde, Cyclamen Aldehyde, Benzyl Salicylate, Carvone, Geraniol, Linalool, Nerol, Heliotropine, Undecylenal.

 

Działa drażniąco na skórę. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.  Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody/ mydło. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawartość/pojemnik usuwać do miejscu do tego przeznaczonym. 

Pokaż więcej
Wysyłka i dostawa

Szybka dostawa

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik