Conscious
Rituals Life is a Journey Zapach do pomieszczeń 6 g 8719134180510 base-shot_pl
Conscious
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

Rituals Life is a Journey Sakura Car Perfume Refill Zapach do pomieszczeń

6
g
- Wkład

148,34 zł / 10 g,

zawiera VAT

89,00 zł

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

Brak w magazynie
Szczegóły produktu
  • Cecha szczególna: Nie testowano na zwierzętach
  • Certyfikat: B-Corp, FSC

Dwa opakowania uzupełniające luksusowego zapachu do samochodu na bazie mleka ryżowego i kwiatu wiśni.

Zmień swój samochód w drugi dom dzięki temu systemowi uzupełniających wkładów luksusowego zapachu do samochodu, aktywowanego przez strumień powietrza z nawiewu w samochodzie.

Zrelaksuj się dzięki temu bogatemu zapachowi, który otwierają kwiatowe nuty głowy kwiatu wiśni.

Owocowe nuty serca i kremowe mleko ryżowe nadają temu niebiańskiemu zapachowi trwałość.

Pokaż więcej
Kryteria Conscious

Przyjazny dla środowiska

Ten produkt zawiera składniki pozyskiwane w sposób zrównoważony, opakowanie jest wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska i/lub oferuje opcje uzupełniania, aby zachęcić do wielokrotnego użycia produktu.

Użytkowanie

Usuń pustą klamrę i zastąp ją opakowaniem uzupełniającym ułożonym aluminiową stroną do góry. Przełóż aluminiowy pasek przez kratkę i umieść go na miejscu. Przymocuj uchwyt do wentylatora samochodowego i wykorzystaj ustawienia wentylatora, aby regulować intensywność zapachu.

Pokaż więcej
Składniki

UWAGA. Zawiera (E)-1-(2,6,6-Trimethyl-1,3-Cyclohexadien-1-Yl)-2-Buten-1-One; (E)-2-Methoxy-4-(Prop-1-Enyl) Phenol, Pentamethylheptenone, 2,4-Dimethyl-3-Cyclohexene, Carboxaldehyde, Cyclamen Aldehyde, Benzyl Salicylate, Carvone, Geraniol, Linalool, Nerol, Heliotropine, Undecylenal.

 

Działa drażniąco na skórę. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.  Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody/ mydło. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawartość/pojemnik usuwać do miejscu do tego przeznaczonym. 

Pokaż więcej
Wysyłka i dostawa

Szybka dostawa

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik, Karta płatnicza