Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Limited
Primavera Gift Set Magical Forest Zestaw zapachowy 1 szt. 4086900444362 base-shot_pl
Limited
Image placeholder

Primavera Gift Set Magical Forest Zestaw zapachowy

W magazynie
darmowa dostawa od 87,00 zł

Zwykle Dostawa:

między 8 czerwca a 12 czerwca

Szczegóły produktu
Wędrujmy przez zaczarowany las – stworzysz świat marzeń, będziesz szczęśliwy. Stwórz swój własny magiczny las i pozwól, by rozegrały się w nim Twoje historie. Wdychaj siłę drzew i posłuchaj świergotu w gałęziach i szelestu w zagajniku. Rozejrzyj oczami dziecka i odkryj wszystko, co tylko Ty możesz zobaczyć, ponieważ jest w Tobie. Bio spray do pomieszczeń Leśny spacer: Wędrujmy przez zaczarowany las Stworzysz świat marzeń, będziesz szczęśliwy. Stwórz swój własny magiczny las i pozwól, by rozegrały się w nim Twoje historie. Wdychaj siłę drzew i posłuchaj świergotu w gałęziach i szelestu w zagajniku. Rozejrzyj oczami dziecka i odkryj to wszystko, co tylko Ty możesz zobaczyć, bo jest w Tobie, podczas wspólnej wędrówki przez las Twoich marzeń. Jodła olbrzymia ma działanie odświeżające i równoważące - Igły świerkowe mają działanie wzmacniające i oczyszczające - Wetyweria działa pobudzająco i prowadzi do środka - Drzewka papierowe: 2 drzewka papierowe wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu do dekoracji. Dzięki praktycznemu zamknięciu magnetycznemu łatwe do odpięcia i wielokrotnego użytku.
Kryteria Conscious
Zawartość zestawu
1 x spray do pomieszczeń 50 ml + 2 x drzewka papierowe
Użytkowanie

Bio spray do pomieszczeń Leśny spacer: W razie potrzeby rozpyl w pomieszczeniu i rozkoszuj się zapachem. Do pomieszczeń roboczych i mieszkań.
Drzewka papierowe: Ostrożnie rozłóż złożone drzewka i zbliżaj magnesy do siebie.

Składniki
Z jednym bio sprayem do pomieszczeń Leśny spacer 50 ml, dwoma papierowymi drzewkami z recyklingu do dekoracji (każda sztuka zielona i naturalna)
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać