Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Conscious
Millefiori Milano Reed Zapach do pomieszczeń 250 ml 8051938697284 base-shot_pl

Millefiori Milano Reed Honey & Sea Salt Refill Zapach do pomieszczeń

W magazynie
darmowa dostawa od 87,00 zł

Zwykle Dostawa:

między 15 czerwca a 19 czerwca

Szczegóły produktu
Świeże i żywe akcenty zapachów mięty i eukaliptusa mieszają się z pobudzającymi nutami cytrusowymi, harmonizując z delikatnymi nutami podstawowymi.
Kryteria Conscious
Użytkowanie

NIEBEZPIECZEŃSTWO!

Powoduje poważne podrażnienia oczu. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Ciecz i opary są wysoce łatwopalne. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Przechowuj produkt poza zasięgiem dzieci.

W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Obficie przepłucz wodą. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnij porady medycznej lub zgłoś się do lekarza.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płucz wodą przez kilka minut. W przypadku używania soczewek kontaktowych wyjmij je, jeżeli to możliwe. Kontynuuj płukanie. W przypadku utrzymującego się podrażnienia oczu: Zasięgnij porady medycznej lub zgłoś się do lekarza. Przechowuj z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie pal papierosów. Przechowuj w dobrze wentylowanym miejscu. Pojemnik powinien być szczelnie zamknięty. Zawartość/pojemnik usuwaj zgodnie z lokalnymi przepisami.

Składniki
Lyral, Isocyclemone E, Linalyl acetate, alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool, Ethanone, 1-(1,2,3,5,6,7,8,8a-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthalenyl)-, 1-(1,2,3,4,6,7,8,8a-Octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one, beta-Pinene, Nopyl acetate, Citral, beta-Caryophyllene, menthone, Lavandin grosso oil, (-)-Pin-2(3)-ene, 3-Octanol, 3,7-dimethyl-, alpha-Pinenes, 2,4-Dimethyl-3-cyclohexene carboxaldehyde, Cyclohexene, 1-methyl-4-(1-methylethylidene)-, Eucalyptol, trans-Rose Ketone-2, trans-Rose Ketone-1, 6-Octen-1-ol, 3,7-dimethyl-, 1-formate, Geranyl acetate, Citronellol, Geraniol.
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać