-41%
Picture
-41%
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

Kenzo Flower by Kenzo Poppy Bouquet Zestaw zapachowy

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

Zwykle Dostawa:

czw., 28.10.2021

Szczegóły produktu

W tym roku w okresie Bożego Narodzenia rozpieszczaj swoich bliskich za sprawą zestawu prezentowego Flower by Kenzo Poppy Bouquet. Kenzo zaprasza do tego, by przeżyć święta bez granic. Połączenie wschodu i zachodu jest źródłem niespodzianek. Odkryj poetyckie obrazy radosnych, kolorowych kwiatów z niesamowitej opowieści o japońskich obchodach Bożego Narodzenia w Paryżu.

Miłość KENZO do kwiatów zostaje pobudzona do życia na kultowych tablicach Shōji z drewna i papieru. Inspiracją dla ilustracji jest natomiast kwitnąca, japońska natura. Otwierają się i przywodzą na myśl świąteczny Paryż z wieżą Eiffla, która emanuje wręcz radosną eksplozją iskier.

Flower by Kenzo Poppy Bouquet

Świeży zapach gruszki Nashi zapewnia rześki, kwiatowy impuls: jest to zmysłowa mieszanka bułgarskiej róży i gardenii na bazie przypominającej migdałowca.

W skład zestawu wchodzą:

  • Kwiatowa woda perfumowana 30 ml
  • Mleczko do ciała 75 ml

Ten zestaw prezentowy „Made in France” jest wykonany całkowicie z kartonu, który pozyskuje się z uprawianych ekologicznie lasów oraz produkowany z recyklingowanego papieru. Produkt można w 100% ponownie wykorzystać.

Wysyłka i dostawa