Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Picture

JIL SANDER Sander for Men Woda toaletowa

W magazynie
darmowa dostawa od
Szczegóły produktu
  • Nota głowy: bluszcz, mięta, cynamon
  • Nota serca: kolendra, kardamon, pieprz
  • Noty bazowe: drzewo sandałowe, cyprys, labdanum

Sander for Men - zapach, który koncentruje się na tym, co najważniejsze

Jil Sander Sander For Men zaczyna się od czystego, świeżego powiewu z naturalną nutą głowy z zielonych liści bluszczu i brazylijskiej mięty. Jako nuty serca w Jil Sander for Men rozwijają się i utrzymują mocny wyczuwalny pieprz, kolendra i kardamon. W końcu wyczuwalna staje się nuta podstawowa Jil Sander Sander For Men. Posiada wiele odsłon, jest dynamiczna z cyprysami, drzewem sandałowym i labdanum. Również okrągły, lekko asymetrycznie ukształtowany szklany flakon Jil Sander Sander For Men z czarnym zamknięciem jest ograniczony do najważniejszego i jest typowy dla zapachów Jil Sander.

Puryzm Jil Sander

Wartości Jil Sander to przejrzystość, determinacja, energia, konsekwencja, siła i struktura, są one również przekazywane przez męskie zapachy Jil Sander. Szczególnie jakość zapachu Jil Sander Sander For Men odpowiada tym wartościom w połączeniu z męską elegancją, a design flakonu jest innowacyjny. Jeśli szukasz perfum, które są tak ponadczasowe jak nowoczesny, świeży i cierpki, to Jil Sander Sander For Men jest właściwym wyborem. Jil Sander Sander For Men jest bardzo drzewny i korzenny w swoim głównym działaniu. Elementy są precyzyjnie wyważone. Jil Sander Sander For Men przekonująco mówią o witalności, naturze i życiu.

Oprócz męskiej kolekcji, Jil Sander oferuje trzy męskie zapachy: Pure Man, stworzony przez Nathalie Lorson i Ilias Ermenidis w 2004 roku, Sun for Men, przeznaczony na lato i klasyczny Sander for Men. Styl Jil Sander w projektowaniu mody jest elegancki, prosty i ponadczasowy. Garnitur ze spodniami jest znany z purystycznego, szlachetnego i podkreślającego ciało stylu dla kobiet biznesu. Jil Sander stworzył swoje pierwsze zapachy w 1979 roku z Pure Woman i Pure Man.

Kryteria Conscious
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać