Slide 1 of 1
  • Picture

Jil SanderJilWoda perfumowana

W magazynie
plus koszty wysyłki

Zwykle Dostawa:

niedz., 14.03.2021

Szczegóły produktu

Jil Sander Jil - numer 1 w biznesie

Jil Sander Jil jest twoim idealnym towarzyszem w biurze i w biznesie, ponieważ ma wszystko, co kobieta chce ucieleśniać w udany dzień. Jego eleganckie niedopowiedzenie w połączeniu z kobiecą pewnością siebie jest właśnie właściwym połączeniem, aby stać się Twoimi ulubionymi perfumami na każdy dzień roboczy. Kwiatowy, dyskretnie orientalny charakter Jil Sander Jil został stworzony w 2009 roku przez gwiazdy perfumerii Olivier Polge i Bruno Jovanovica. Jako nutę głowy Jil Sander Jil, wybrali owocową mandarynkę, lawendę i czerwony pieprz. Esencje kwiatowe lilii, irysa i heliotropu tworzą kwiatowo-świeżą nutę serca zapachu. Na koniec korzenne piżmo i ambra w połączeniu z kremowo-słodką wanilią zamykają nutę podstawową perfum Jil.

Jil Sander - kobieta stojąca za sukcesem.

Ponadczasowo klasyczny, Jil Sander Jil prezentuje się w swoim wydłużonym, dyskretnym kształcie flakonu. Komponent kobiecy pojawia się w płynie o różowym kolorze, który umiejętnie kontrastuje z elegancką czarną ramą przezroczystego flakonu. Oprócz wody perfumowanej w sprayu, która jest dostępna w różnych rozmiarach, można również zakupić Jil Sander Jil jako dodatkowe produkty do pielęgnacji, takie jak dezodorant w sprayu, krem pod prysznic i balsam do ciała.

Niemiecki projektant mody od dziesięcioleci jest synonimem ponadczasowej sztuki mody dla biznesu i życia codziennego poza granicami Niemiec i Europy. Do tego dochodzą również liczne sukcesy z różnymi perfumami. Należą do nich zapachy damskie Jil Sander Sun, Pure Woman lub Nr. 4. Klasyczny, kobiecy i pewny siebie motyw perfum znajduje również odzwierciedlenie w kampanii Jil Sander Jil. Francuska supermodelka Julia Restoin Roitfeld ucieleśnia te cechy jako twarz kampanii w bardzo udany sposób. Specjalnie skomponowana muzyka reklamy również doskonale z tym harmonizuje.

Wysyłka i dostawa