Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Picture
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

Issey Miyake L'Eau d'Issey Shades of Kolam Woda toaletowa

W magazynie
darmowa dostawa od

Zwykle Dostawa:

śr., 14.12.2022 - sob., 17.12.2022

Szczegóły produktu
  • Nota głowy: frezja
  • Nota serca: absolut jaśminu indyjskiego
  • Noty bazowe: drzewo sandałowe

Zainspirowana niesamowitą podróżą do Indii, perfumerzystka Marie Salamagne odkrywa przed światem nową interpretację L'Eau d'Issey w limitowanej edycji wody toaletowej dla kobiet. Kwiatowe, rozpieszczone słońcem i eteryczne wonie L'Eau d'Issey Shades of Kolam odzwierciedlają delikatne kolorowe arabeski kolam: nuty indyjskiego jaśminu przeplatają się z ulotnymi płatkami róży.

Aby upiększyć flakon tej specjalnej edycji, projektanci opracowali zupełnie nową typografię w stylu kolamu. Splatające się jedna w drugą litery przywodzą na myśl ten niezwykle złożony kunszt. Świeże i żywe barwy przypominają te, których używa się do tworzenia wzorów na podłodze. Nawiązują również do kolorów Indii, kraju, w którym światło zmienia każdy kolor w czystą emocję. Dla L'Eau d'Issey wybrano słynny indyjski róż: magnetyczny odcień, który przenika przez butelkę i tworzy refleksy na nakrętce. Na opakowaniu zewnętrznym znajdują się malownicze zdjęcia z tej wielkiej przygody. To zaproszenie do podróży.

Czym jest kolam?

Kolam to wyjątkowa sztuka, która od wieków przekazywana jest z matki na córkę, z pokolenia na pokolenie. Technika, która łączy w sobie ekspresję artystyczną i umiejętności matematyczne z dawnymi technikami posypywania. Te geometryczne wzory, które indyjskie kobiety rysują za pomocą proszku ryżowego i kolorowych pigmentów, tworzą urzekające arabeski układające się w mandale poprzez koncentryczne koła. Sztuka kolam, charakteryzująca się różnorodnością form, które wzajemnie się przenikają, wymaga nieskończonej kreatywności. Każda praca to połączenie fascynujących dzieł sztuki z wyrazistą paletą barw.

Kryteria Conscious
Użytkowanie
Nałóż na zdrową skórę w miejscach, gdzie pulsuje tętno.
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać