Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
HUGO BOSS Bottled Perfumy 50 ml 3616303173081 base-shot_pl
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

HUGO BOSS Bottled Perfumy

W magazynie
Darmowa wysyłka

Zwykle Dostawa:

między 24 marca a 28 marca

Szczegóły produktu
  • Nota zapachowa: leśny
  • Nota głowy: Mandarynka, kadzidło
  • Nota serca: Irys, akord korzenia figowca
  • Noty bazowe: Drzewo cedrowe, akord skóry garbowanej roślinnie

Bycie swoim własnym BOSS oznacza życie jak on. Bycie człowiekiem, który wierzy w swoje instynkty. Nie czeka na to, żeby coś się stało, ale sam przejmuje inicjatywę. Bierze swoje życie w ręce, ponieważ wie, że najlepsze rzeczy są dla tych, którzy działają. Ta siła i wyjątkowy charakter biorą się z tego, że on naprawdę zna siebie. Jego wyrafinowanie jest imponujące, jego ciepło inspirujące. Perfumy BOSS Bottled odzwierciedlają tę mocną postawę: głęboki, drzewno-ambrowy zapach o szlachetnym sercu olejku irysa i akordu korzenia figowca.
Perfumy BOSS Bottled zostały stworzone przez perfumiarki Annick Ménardo i Suzy Le Helley i przenosi kultową rodzinę zapachów BOSS Bottled na wyższy poziom z najwyższą jak dotąd koncentracją dzięki perfumom BOSS Bottled. Bogate i ustrukturyzowane perfumy dla mężczyzn: Drzewny, zielony zapach otwiera się nutami pikantnej mandarynki i korzennych olejków kadzidła. Swoją głębię i moc rozwija w nucie serca z olejku irysa oraz akordu korzenia figowca, który wyraża swoją mocną charyzmę. Drzewna nuta podstawowa esencji z drzewa cedrowego i akordem skóry garbowanej roślinnie nadają mu charakterystyczne ciepło, długo utrzymującą się intensywność i trwałą siłę.
Niepowtarzalny flakon BOSS Bottled jest polakierowany na dymną czerń i zwieńczony matowo-czarną nakrętką, która wyróżnia nowy zapach. Flakon i jego matowo-czarna opakowanie ma lodowaty branding, który odzwierciedla te silne, odważne perfumy dla mężczyzn, którzy żyją jak BOSS.

Kryteria Conscious
Użytkowanie

Ten niezapomniany, szyprowy zapach jest potęgowany przez ciepło własnego ciała. Aby uzyskać długotrwały, silniejszy zapach, nakładaj perfumy na dół kolanowy i zagięcie łokci.

Składniki
Alcohol Denat, Parfum/Fragrance, Aqua/Water/Eau, Limorene, Linalool, Coumarin, Geraniol, Eugenol, Citral, Methyl 2-Octynoate
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać