DARMOWA WYSYŁKA OD 119 ZŁ
CERTYFIKOWANY SPRZEDAWCA
PRAWO ZWROTU W CIĄGU 120 DNI
Slide 1 of 1
  • Picture

GuerlainLes Absolus d'Orient Bois MystérieuxWoda perfumowana

2 próbki gratis do każdego zamówienia

Jeszcze 3 w magazynie
plus koszty wysyłki

Zwykle Dostawa: Tue, 12/8/2020

Szczegóły produktu

Woda perfumowana Bois Mystérieux, dzieło Thierry'ego Wassera, mistrza perfumerii domu GUERLAIN, jest wyjątkowa i odważna. Zapach ten, zainspirowany głęboką orientalną nocą, rozwija swoją moc poprzez intensywność udoskonaloną nutą drzewa cedrowego, paczuli i mirry.

Kolekcja Les Absolus d´Orient
Poszukiwanie najszlachetniejszych surowców znalazło swoje zwieńczenie w kolekcji Les Absolus d'Orient. Unikalne, orientalne perfumy zapraszają w podróż zmysłów. Wybierz się w fascynujący rejon świata, który odkryje niektóre ze swoich tajemnic zapachowych i oczaruje Cię nutami drzewa, ambry czy przypraw. Te ciepłe i uwodzicielskie zapachy zostały stworzone przez naszego mistrza perfumerii i łączą w sobie piękno i moc Orientu z francuską elegancją, z którą marka GUERLAIN jest kojarzona od 1828 roku.

Orientalno-skórzany. Dominujący, wyjątkowy, odważny.
Nuta szafranowa została stworzona przez Thierry'ego Wassera specjalnie dla kolekcji Les Absolus d'Orient. Jest subtelny i nietuzinkowy, pikantny i skórzany, jak wszystkie skarby Orientu. Niezwykle cenny surowiec, ponieważ kwiaty mają bardzo krótką żywotność, przekwitają po zaledwie 48 godzinach, dlatego jest to wyjątkowo rzadki fenomen. Zapach, który pasuje zarówno do mężczyzn, jak i kobiet.


  • Noty bazowe: mirra
  • Nota głowy: drzewo cedrowe
  • Nota serca: paczula
Wysyłka i dostawa

Szybka dostawa

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik