Slide 1 of 1
  • Picture

GuerlainAqua Allegoria Flora CherrysiaZestaw zapachowy

Jeszcze 1 w magazynie
plus koszty wysyłki

Zwykle Dostawa:

pt., 5.03.2021

Szczegóły produktu

Z okazji Dnia Matki GUERLAIN House świętuje wiosnę i oferuje różne zestawy upominków, których świeży i kolorowy design przywołuje na myśl budzącą się naturę.

Zestaw zawiera wodę toaletową Aqua Allegoria Flora Cherrysia o pojemności 75 ml i balsam do ciała z bergamotki o pojemności 75 ml. W zestawie znajduje się również kobieca i elegancka torebka, z którą w każdej sytuacji będziesz się doskonale prezentować.

Flora Cherrysia jest częścią kolekcji zapachów Aqua Allegoria marki GUERLAIN, wprowadzonej na rynek w 1999 r. jako pierwsza seria intensywnych, świeżych zapachów tej perfumerii.

Opierając się na rozległej wiedzy fachowej mistrzów perfumiarstwa GUERLAIN sięgającej legendarnej wody kolońskiej Eau de Cologne Impériale z 1853 roku, każdy zapach Aqua Allegoria łączy świeżość wody kolońskiej z podstawowym składem perfum GUERLAIN. Delikatny zapach bergamotki jako dominująca nuta przeplata się przez całą kolekcję. Ten cenny owoc cytrusowy znany jest również jako „złoto Kalabrii” i jest dominującym składnikiem zapachu Guerlinade.

Flora Cherrysia przywodzi na myśl wycieczkę wzdłuż rzeki Sakury porośniętej kwitnącymi drzewami wiśni. Czas na małą sjestę nad brzegiem wody usianym różowymi płatkami kwiatów. Flora Cherrysia: niepowtarzalny zapach kwiatu wiśni pokrytego perłową rosą...

Wysyłka i dostawa