Picture
Picture
Picture
Picture

DIOR Sauvage Woda perfumowana

W magazynie
darmowa dostawa od

Zwykle Dostawa:

czw., 30.06.2022 - pon., 4.07.2022

Szczegóły produktu
  • Nota głowy: absolut waniliowy z Papui-Nowej Gwinei, bergamotka z Reggio

Potężna świeżość Sauvage ujawnia nowe, zmysłowe i tajemnicze oblicza, które prezentują się w nowej odsłonie, w niepowtarzalnej, mistrzowskiej kompozycji. Jak zawsze soczyste i pobudzające – a w nich kalabryjska bergamotka łączy się z nowymi, pikantnymi nutami, aby stworzyć więcej treści i zmysłowości, podczas gdy dymne akcenty waniliowej głębi z Papui-Nowej Gwinei otulają drzewno-ambrową nutę esencji Ambroxan®, podkreślając męski charakter kompozycji.

François Demachy, twórca perfum w domu Dior, zainspirował się magiczną godziną zmierzchu na pustyni. W połączeniu z chłodem nocy płonące pustynne powietrze uwalnia intensywne zapachy. W czasie godziny, w której pojawiają się wilki i niebo goreje, rodzi się wyjątkowa magia.

„Nie zajmowałem się intensywnością wody perfumowanej Sauvage. Sygnatura zapachu już sama w sobie jest charakterystyczna. Nie chciałem wyolbrzymić ani przesycić kompozycji. Moim celem było wzbogacenie każdej z dominujących nut, aby nadać im nowy odcień” – François Demachy, twórca perfum marki Dior

Wysyłka i dostawa