Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Picture

DIOR Sauvage Elixir Perfumy

W magazynie
darmowa dostawa od

Zwykle Dostawa:

pt., 7.10.2022 - wt., 11.10.2022

Szczegóły produktu

Sauvage Elixir zmienia kody perfumerii męskiej*, ograniczając granice ekstremalnej koncentracji. To tak, jakby świeże, drzewne i korzenne nuty zapachu doszły do punktu kulminacyjnego: Każdy z nich jest wyrażony z bujnością, aby wydobyć sillage Sauvage Elixir.
*W przypadku marki Dior.

„Chciałem być wierny decydującym nutom Sauvage, ale jednocześnie nadać im niespotykaną wcześniej gęstość*. Aby osiągnąć tę intensywność, postanowiłem uwolnić architekturę, aby ograniczyć ją do tego, co najważniejsze. Sillage tego eliksiru jest niezwykle głęboki i gęsty.”
*W przypadku marki Dior

Ten drogocenny flakon przypominający noc jest tak elegancki jak jego nazwa.

Sauvage Elixir łączy w sobie wyjątkową siłę w ciemnoniebieskim szklanym flakonie w wyjątkowym* formacie 60 ml. Flakon urzeka wieloma oznakami wyrafinowania: Jego magiczna nazwa jest zaznaczona w błyszczącym srebrnym kolorze na etykiecie wtłoczonej bezpośrednio w szkle, podczas gdy stożkowe dno gra ze światłem.

Siła, elegancja, enigmatyczność.
*W przypadku marki Dior.

Użytkowanie
1. Oczyść skórę żelem pod prysznic Sauvage. 2. Wycisz podrażnienia po goleniu dzięki balsamowi po goleniu Sauvage. 3. Nanieś Sauvage Elixir na miejsca pomiaru tętna.
Wysyłka i dostawa