sklep marki dior
Picture
Image placeholder
Image placeholder

Dior Poison Girl Unexpected Woda toaletowa

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

Zwykle Dostawa:

pt., 22.10.2021

Szczegóły produktu

Perfumy dla pań o intensywnej nucie imbiru

Świeży, zaskakująco kwiatowy zapach, zwieńczony intensywną nutą imbiru. Damskie perfumy o zaskakującym zapachu. W kompozycji Poison Girl Unexpected, twórca perfum Dior, François Demachy, połączył szlachetne składniki z odważnymi, żywiołowymi akordami, tworząc tym samym łaskoczące, świeże kwiatowe damskie perfumy, których zapach stanowi absolutne... zaskoczenie!

Rozwijająca się niespodziewanie woń wywiera radykalne, popartowe wrażenie, które pozostawia po sobie łaskoczące mrowienie, aby następnie przeobrazić się w kojącą słodycz. Imbirowe perfumy z towarzyszącymi nutami wanilii, róży adamaszku, fasoli tonka i piżma.

„Poison Girl Unexpected to zapach, który ma wyrażać silny, kontrastowy smak kwaśnych cukierków. Chciałem stworzyć owocową nutę, która ostatecznie przerodzi się w zaskakująco pikantny, zmysłowy akord. Imbir, przyprawiony szczyptą soli, stanowi zwieńczenie tego dzieła. Wytwarza dokładnie taką magię, jaką chciałem osiągnąć: jak kwaśny cukierek, który eksploduje w ustach, zanim rozwiną się jego słodkie smaki.” François Demachy, kreator perfum Dior.

Wysyłka i dostawa