sklep marki dior
Picture
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

DIOR Homme Sport Cool Spray Woda toaletowa

Zwykle Dostawa:

pt., 28.01.2022 - wt., 1.02.2022

Szczegóły produktu

Perfumy Dior dla mężczyzn

Orzeźwiająca, perfumowana wersja wody toaletowej, dzięki której zapach staje się ogólnodostępnym, lifestyle'owym akcesorium: za sprawą praktycznej butelki z rozpylaczem ten sportowy męski zapach można stosować częściej i hojniej.

Woda toaletowa w sprayu – wersja podróżna

Dior Homme Sport w nowym, eleganckim i nietłukącym się flakonie to idealne perfumy na podróż. Sportowe perfumy w sprayu Very Cool są tak świeże, że można je rozpylać o każdej porze dnia i tak często, jak tylko się chcę.

Cytrusowe i pomarańczowe nuty

Cytrusowa nuta serca jest nieco lżejsza i mniej gorzka, natomiast na pierwszy plan wysuwają się owocowe, bardziej miękkie nuty czerwonej pomarańczy. Silne, indywidualne wrażenie, które nadaje perfumom Dior prawdziwą obfitość.

Nowe perfumy w sprayu marki Dior

„Dostosowałem perfumy Dior Homme Sport do nowoczesnej formuły sprayu. Dzięki drobnym kropelkom mgiełki zapach może w unikalny sposób rozwinąć się w pełnej krasie. To było zaskakujące wyzwanie, które naprawdę mnie ekscytowało.” François Demachy, twórca perfum dla marki Dior.

Użytkowanie

Przedłuż trwałość zapachu Dior Homme Sport stosując rytuał Very Cool Spray:

1. Rozpyl wodę toaletową Dior Homme Sport na punkty tętna (na nadgarstki, za uszy i na szyję).
2. Odkryj Dior Homme Sport Very Cool Spray dla nieograniczonego, odświeżającego zapachu za każdym razem. Bujny, hojny zapach w nietłukącej się butelce, który można zabrać wszędzie.

Wysyłka i dostawa