Picture

Bond No.9The Scent of PeaceWoda perfumowana

Brak w magazynie

Zwykle Dostawa:

pt., 25.06.2021

Szczegóły produktu

Kreując zapach Scent of Peace, Bond No.9 zagarnia dla siebie największą „dzielnicę” Nowego Jorku – przestrzeń nad miastem. Miejsce, w którym wszyscy chcielibyśmy żyć – nazywane wolnością.

Nowy Jork zawsze był postrzegany przez pryzmat jego odwagi i determinacji. Ale ta kolorowa metropolia, zamieszkana przez ludzi z całego świata i ukształtowana przez liczne wizje, jest również miejscem tolerancji i odprężenia. Jest to miasto zbudowane na paktach o nieagresji, stawiane ulica po ulicy, kwartał po kwartale Tak rośnie i rozwija się Nowy Jork. Po 11 września 2001 r. Nowojorczycy jeszcze bardziej umocnili się w przekonaniu, że przyszłość ich ukochanego miasta zależy od pokoju na świecie. I tak powstał The Scent of Peace – zapach zainspirowany wiarą w pokój na świecie.

„The Scent of Peace” – prawdopodobnie najpiękniejszy zapach dedykowany miastu – jest przeznaczony zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Wstępem do niego są orzeźwiające nuty grejpfruta i czarnej porzeczki, wokół których swoje czyste piękno roztaczają konwalie i kojące nuty podstawowe z aromatami cedru i piżma. Na flakonie z zapachem przedstawiony jest wzbijający się w powietrze gołąb. Ten lecący wysoko nad miastem ambasador pokoju niesie światu swoje orędzie.


  • Noty bazowe: drzewo cedrowe, piżmo
  • Nota głowy: czarna porzeczka, grejpfrut
  • Nota serca: konwalia, hedione
Użytkowanie

Rozpylaj na nieuszkodzoną skórę.

Wysyłka i dostawa