Ozdoby do włosów

5 Artykułów

Nie udało się znaleźć odpowiedniego produktu?


Ozdoby do włosów – na wyjątkowe okazje i nie tylko

W ostatnim czasie królują naturalne stylizacje włosów – odpuszczamy radykalne farbowanie i stosujemy raczej delikatne balejaże lub po prostu nasz prawdziwy kolor. Powraca za to moda na noszenie ozdób do włosów. Posiadaczki zarówno długich, jak i krótkich włosów mogą zastosować ich dodatkowe upiększenie w postaci ozdoby do włosów. Istnieje cała gama modnych i eleganckich: 

  • opasek, 
  • spinek, 
  • wsuwek 
  • i grzebyków, 

które możemy wplatać we włosy na specjalne okazje, takie jak śluby i wesela, ale także nosić je na co dzień. Zależy to wyłącznie od naszego nastroju i fantazji!

Ozdoby do włosów – ślubne oraz na wesele

Ślub i wesele to doskonała okazja na zastosowanie eleganckich ozdób do włosów. U panny młodej świetnie sprawdzą się spinki oraz wsuwki z przystrojone perłami, a także opaski i grzebyki bazujące na motywach florystycznych. Kolorystyka może oscylować wokół srebra, jasnego złota lub naturalnego koloru perłowego

Znacznie większy wybór mają kobiety goszczące na weselu – w tym przypadku nie ma żadnych ograniczeń kolorystycznych. Nie przesadzajmy jednak z formą, aby nasza ozdoba do włosów nie przywodziła na myśl welonu. Bardzo ładnie, a zarazem skromnie prezentują się połyskujące spinki z kamieniami szlachetnymi.

Ciekawe ozdoby do włosów na studniówkę 

Ozdobne akcesoria do włosów możemy wykorzystać także przy okazji nadchodzącej studniówki. Pięknie podkreślą one modne koki i inne upięcia, dzięki czemu będziemy wyglądać oryginalnie i zjawiskowo. Na studniówce warto postawić na minimalizm – delikatne perełki, kwiatki lub kryształki najlepiej podkreślą młodzieńczą fryzurę, nie dodając przy tym przesadnej powagi. 

Ozdoby do włosów – postaw na modne opaski

Opaski do włosów to zdecydowanie nawracający trend, który jest zarówno praktyczny, jak i podkreśla urodę. W tym przypadku mamy naprawdę duże pole do popisu, ponieważ w sklepach znajdziemy opaski do włosów wszelkiej możliwej formy i w każdym kolorze. Ponadczasowy look to z pewnością opaska do włosów typu pin up, koniecznie w kolorze czerwonym i z białymi groszkami. W trakcie letniego sezonu festiwalowego warto za to wyposażyć się w opaskę do włosów wyplataną sztucznymi kwiatami. Opaska do włosów w formie chusty dopełni za to looku plażowego, chroniąc jednocześnie głowę przed promieniami słonecznymi. 

Ozdoby do włosów dla dzieci

Akcesoria te pozwalają nam na zapanowanie nad dziecięcą fryzurą, a dodatkowo dodają uroku naszym pociechom. Możemy dzięki nim przyozdobić wszelkie koczki i warkoczyki. Ozdoby do włosów dla dzieci powinny być przede wszystkim wygodne oraz bezpieczne w użyciu. Dziewczynki lubią nosić spinki i gumki do włosów w jaskrawych, radosnych kolorach. Z pewnością ucieszą się także z ozdób, które zawierają motywy i postaci z ich ulubionych bajek.