Darmowa wysyłka od 119 zł
Certyfikowany sprzedawca
Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Origins (95 artykułów)

Filtry
Filtry
Sortuj według:
Sortuj według:
Dla kogo
Marka
Seria
Rodzaj produktu
Cena
-
Cecha szczególna
Sortuj według:
Twoje filtry:
Marka: Origins
 • Zapisz się na Newsletter Flaconi i odbierz 15% rabatu na Twoje pierwsze zakupy

 • Nie udało się znaleźć odpowiedniego produktu?

  Origins – wyjątkowa marka eko, która troszczy się o Ciebie i świat, w którym żyjesz

  Origins to marka, która wierzy w siłę Matki Natury. Wszystkie produkty zawierają aktywne związki roślinne, wartościowe substancje pochodzące z morza i ziemi, jak również certyfikowane składniki biologiczne i naturalne olejki eteryczne. Nie zawierają olei mineralnych i ropy naftowej, parabenów, ftalanów, barwników i składników pochodzenia zwierzęcego, a jedynie naturalny miód i wosk pszczeli. Produkty Origins wytwarzane są przy użyciu energii wiatrowej i wszystkie poddawane są restrykcyjnym testom, by jak najlepiej dbać o twoją skórę. Opakowania składają się w 50% z tektury z certyfikatem FSC oraz w 50% z papieru pochodzącego z recyklingu.

  Origins – zdrowe, bezpieczne i ekologiczne kosmetyki

  Marka Origins stawia sobie za cel tworzenie wysoko wydajnych produktów do pielęgnacji przy użyciu wyłącznie naturalnych i organicznych składników. Marka jako producent kosmetyków bierze odpowiedzialność za ziemię, z której czerpie oraz jej zasoby i dba o to, by procesy produkcji były przyjazne środowisku. Kosmetyki te łączą naturę z nauką. O kliniczną skuteczność produktów oraz nieustanne udoskonalanie ich formuł dba Dr Lieve DeClercq, doktor Biologii molekularnej i Fizjologii roślin, wraz z grupą stu naukowców z całego świata.

  Co wyróżnia kosmetyki Origins?

  Marka Origins czerpie z natury to, co najlepsze, między innymi olejki eteryczne pozyskiwane z kwiatów, traw, korzeni oraz innych owoców ziemi. Nie tylko nadają one produktom przepiękne zapachy, ale także często uważane są za naturalne lekarstwa. Ich struktura podobna jest do struktury olejów zawartych w skórze człowieka, dzięki czemu nasz organizm doskonale je przyswaja. Origins łączy w każdym pojedynczym produkcie wiele różnych olejków, które współgrając ze sobą poprawiają możliwości samoleczenia się skóry. Istnieje około 400 różnych olejków eterycznych i każdy ma swoje niepowtarzalne działanie. Origins z dbałością i naukowym know-how selekcjonuje oleje i tworzy idealnie dopełniające się mieszanki, by współgrając ze sobą jak najlepiej dbały o naszą skórę. W ten sposób marka wyprodukowała serie dedykowane potrzebom różnych rodzajów skóry, na przykład:

  • maseczki do twarzy z aktywnym węglem dla zanieczyszczonej cery,
  • olejek Plantscription na pierwsze oznaki starzenia.

  Rewolucjny pomysł recyklingu opakowań kosmetycznych – jak Origins wspiera walkę z odpadami?

  Produkty marki Origins są nie tylko skuteczne, ale również pięknie się prezentują. Origins wie jednak, że same opakowania stanowią jedną trzecią dziennnej produkcji odpadów. Dlatego w 2009 roku marka zapoczątkowała niecodzienny w branży beauty projekt, który ma pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Niezależnie od tego, z jakiej marki pochodzą słoiczki, tubki i buteleczki, można oddać je w każdym sklepie stacjonarnym Origins w Ameryce Północnej. Te nienadające się do recyklingu śmieci są wykorzystywane do produkcji energii.