Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł

OLAPLEX

7 Artykułów
OLAPLEX

Cud Olaplex – niezwykle bezpieczna pielęgnacja i metamorfoza włosów

Jeżeli pragniesz poczuć się jak gwiazda we włosach blond, ale obawiasz się rozjaśniania, by ich nie zniszczyć, mamy dla Ciebie znakomite rozwiązanie – Olaplex. To renomowana marka ze Stanów Zjednoczonych, której doskonałe produkty gwarantują najwyższej jakości farbowanie, w tym rozjaśnianie bez ryzyka zniszczenia włosów. Co więcej, produkty Olaplex dbają o rozjaśnione i farbowane włosy, jednocześnie je naprawiając, dzięki temu, że działają dogłębnie, wnikając w strukturę włosa.

Preparaty Olaplex – jaki jest ich skład i czy są bezpieczne dla włosów?

Produkty Olaplex nie zawierają silikonów. Równocześnie zawierają składnik aktywny odpowiadający za naprawę i wzmacnianie włosów. Substancje siarkowe obecne w preparatach Olaplex, które są uwalniane podczas zabiegów pielęgnacyjnych, dbają o włosy i pielęgnują je. Dzięki temu mycie włosów, farbowanie, poddawanie zabiegom termicznym, jak suszenie czy prostowanie nie będą miały negatywnego wpływu na nasze włosy.

Preparaty Olaplex zamykają łuski włosów, wygładzając ich powierzchnię, a tym samym wzmacniając je, dzięki czemu włosy odzyskują zdrowy wygląd i połysk.

Renomowane gabinety fryzjerskie na całym świecie poznały już fantastyczne działanie preparatów Olaplex i korzystają z nich, zarówno podczas standardowej koloryzacji, jak i w przypadku ekstremalnych transformacji koloru.

Zalety stosowania Olaplex – droga do wymarzonych włosów

Efekt przed i po jest niesamowity. Włosy od razu stają się bardziej elastyczne i sprężyste, a jednocześnie nie puszą się, co ułatwia ich układanie. Osoby stosujące preparaty Olaplex przyznają, że stosowanie farby do włosów stało się dla nich znacznie mniej uciążliwe, włosy nie niszczą się, a wręcz przeciwnie – są odżywione i pełne energii. Kosmetyki pielęgnacyjno – ochronne Olaplex chronią również wrażliwą skórę głowy, zapobiegając podrażnieniom.

Olaplex to preparat uniwersalny, który może być stosowany również profilaktycznie, a zatem nie tyko podczas farbowania, jako że włosy narażone są również na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Dzięki ochronnemu działaniu Olaplex następuje regeneracja mikrouszkodzeń, a włosy odzyskują siłę i blask.

Jak stosować Olaplex?

Dostępna jest 3-etapowa intensywna terapia Olaplex.

Krok 1

Numer jeden to preparat Bond Multiplier nr 1, który jest bardzo łatwy w użyciu, jako że dodaje się go do farby do włosów lub do rozjaśniacza. Można go stosować także podczas prostowania lub trwałej ondulacji. Preparat naprawia istniejące już uszkodzenia i zapobiega powstawaniu kolejnych.

Krok 2

Bond Perfektor nr 2 utrwala kolor, działając również odżywczo. Wystarczy nałożyć go na włosy na 10 minut, po czym zmyć i wetrzeć we włosy odżywkę. Można go również pozostawić na włosach podczas strzyżenia.  

Krok 3

Hair Perfektor nr 3silnie regenerujący preparat umożliwiający osiągnięcie efektu zdrowych włosów. Do stosowania podczas domowej pielęgnacji, zwłaszcza pomiędzy zabiegami fryzjerskimi. Wnika on w strukturę włosów, odbudowując je od wewnątrz.